reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Gratulacje @klarolina :):* i trzymamy kciuki za @lenam77 :D

@Jadwiga orłowska nie martw sie zobaczysz ze cos sie ruszy musi! po tym sprzataniu na pewno ;)

Hej @anka_1790 :) termin zblizony do mojego tzn ja na 24 grudnia :) i tez czuje ze nie dotrwam. :) ale moze sie przelicze... bedziemy razem czekac na rozwiazanie.

Pisalyscie o ruchach dzieciaczkow. Moj Franio jakis leniwy sie zrobil.. nie wiem moze juz malo miejsca czy cos. Ma swoje pory wieczorem i nad ranem. W Czwartek bardzo gwaltownie sie ruszal wieczorem. Moze sie ustawia....? Troche mnie niepokoi moje samopoczucie...dzis chce mi sie plakac jezeli chodzi i nastroj z byle powodu.:/ poza tym duzo przepowiadaczy i boli mnie brzuch i plecy jeszcze bardziej niz do tej pory...jestem senna i obolala... a kiedys rozmawialam z mama i mowilam ze fajnie by było urodzic na Barbary.;) tesciowa mialaby prezent ;):) boje sie ale z drugiej strony juz bym chciala. skora na brzuchu tak boli i szczypie...;( bleee!

Milego wieczoru dziewczyny. Ja uciekam sie kapac i klade sie do lozka.:) taki bede mjala wieczor z mezem :)
 
A ja daję na luz i szykuję plan B że jednak nie urodzę przed 9.12. W mikołajki przyjeżdżają moi rodzice i mama już zostanie dopóki nie wrócę ze szpitala. Przynajmniej w mikołajki będę w domu z Asią. A w poniedziałek spokojnie w domu obejrzę ostatni odcinek "Westworld". A 9 chyba się stawię w szpitalu, zobaczymy co ze mną zrobią, najwyżej poproszę o indukcję i po tym cc, może na to pójdą.
Ale po cichu liczę, że skoro już nastawiam się że plan A czyli wcześniejsze skurcze nie wypali, to może jednak będzie odwrotnie;)) Im więcej plusów nie bycia jeszcze rozpakowaną widzę, tym może większa szansa, że natura będzie przewrotna.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry