reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Bilety zamowione i jutro wieczorem jade do mamy i zostaje do konca lipca. Az mi ulzylo. Odpoczne fizycznie i psychicznie. Do tego moja siostra tez jest jeszcze 2 tygodnie w polsce :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Super . Nie ma to jak odpoczynek u mamy[emoji3] a ja zrobiłam sobie 3 dni wolnego w pracy. Mam zamiar jedynie leżeć i odpoczywać [emoji1]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Brzuchatka2017 no jasne że Cię pamiętam ^^ Ale tu się tyle dzieje że ciężko każdą z osobna zaczepić :D Ja tu będę ta zła dla pracodawców ale powiem to jeszcze raz. Walić to wszystko Ty jesteś najważniejsza więc koniecznie na L4 ;) :* :* :* Jak nie u tego gina to spróbuj u innego. Nie możesz się wykańczać bo Maluchowi wtedy też jest w brzuszku źle.

A u nas po wizycie no cóż. Jestem najszczęśliwszą ciężarną świata. Nie sądziłam że będę się tak szczerzyć, bo moje 150 g szczęścia okazało się być.... CHŁOPCEM!!!!!! Myślałam że marzę o córce, a teraz za nic mojego Synka nikomu nie oddam. :D Mój Malutki <tuli> Miał być Bartuś ale coś mi nie pasuje jak tak do Niego mówię, także będziemy z mężem jeszcze myśleć. ;)
Niech Bartuś rośnie zdrowo[emoji3] ja jeszcze 1.5 tygodnia i też liczę że wreszcie poznam kto siedzi w brzuszku[emoji3]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, wracam i ja do Was. Mąż dziś odleciał do UK[emoji22][emoji22] Dziś równo 18 tyg i Maluchy chyba imprezę dobie urzadziły, kręcą się cały dzień. Gratuluję wszystkim udanych wizyt. Wszystkim razem, bo nie dam rady nadrobić. Cały dzień głowa mi pęka. Może to pogoda, a może dołek po rozstaniu z mężem na następne kilka miesięcy. Jakiś dziś mam dzień do d...
 
Cześć Dziewczyny :)
Tak się zbierałam i zbierałam do dołączenia do Was, aż w końcu się zebrałam :) Napisałam co nieco o sobie w wątku poznajmy się. Jestem już listopadową mamą 2015 ( miałam być grudniową, ale dolegliwości ciążowe nie pozwoliły doczekać do terminu i moja córeczka urodziła się 19 dni przed terminem). postaram się Was często odwiedzać i poznać Was lepiej :) Mam nadzieję, że szybko się u Was zadomowię. I tyle udało mi się napisać, bo mały wyjec już zazdrosny :)
 
@Eraja Gratuluję synka :)Teraz możesz szaleć z zakupami :)Ja chciałabym dziewczynkę ale już w piątek powinnam się dowiedzieć kto siedzi w brzuchu :)
@Oska305 Super,że maluchy się tak odzywaja :)Też bym chciała tak cały czas czuć maleństwo :)A tak to czasami się odezwie :)Mnie też dzisiaj głowa boli i to chyba przez tą pogodę.
 
Cześć Dziewczyny :)
Tak się zbierałam i zbierałam do dołączenia do Was, aż w końcu się zebrałam :) Napisałam co nieco o sobie w wątku poznajmy się. Jestem już listopadową mamą 2015 ( miałam być grudniową, ale dolegliwości ciążowe nie pozwoliły doczekać do terminu i moja córeczka urodziła się 19 dni przed terminem). postaram się Was często odwiedzać i poznać Was lepiej :) Mam nadzieję, że szybko się u Was zadomowię. I tyle udało mi się napisać, bo mały wyjec już zazdrosny :)
Witaj i rozgość się wśród nas[emoji9] [emoji4]
 
Hej, wracam i ja do Was. Mąż dziś odleciał do UK[emoji22][emoji22] Dziś równo 18 tyg i Maluchy chyba imprezę dobie urzadziły, kręcą się cały dzień. Gratuluję wszystkim udanych wizyt. Wszystkim razem, bo nie dam rady nadrobić. Cały dzień głowa mi pęka. Może to pogoda, a może dołek po rozstaniu z mężem na następne kilka miesięcy. Jakiś dziś mam dzień do d...
Osiaaa <tuli> <tuli> <tuli> Nie smutaj. Zobacz jak Maluszki podskakują i próbują poprawić Ci nastroje ;) Wiem jak bolą rozstania ale mimo wszystko zobacz. Masz pod serduszkiem dwa najcudniejsze szczęścia które do nikąd się nie wybierają i bardzo Cię kochają :)

No i my też jesteśmy jak coś. Pisz śmiało, zrzucaj ciężar. Razem udźwigniemy ;)
 
Ja miałam zakładane konto mocno oszczędzające po ślubie 6 lat temu, wtedy się opłacało, ale później było tylko coraz gorzej. Załatwienie tam czegokolwiek to była katorga mój dziadek który miał 84 lata i był głuchy mimo, że miał pełnomocnika do konta musiał sam rozmawiać z oddziału banku z centrala i jeszcze na klawiaturze jakieś numery wprowadzać, no kosmos. Ogólnie zamknęliśmy tam konto z mężem oboje.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
a nie wiesz jak z pożyczkami ? Bardzo mnie interesuje bo maja teraz np oferte taka ,że jak nie masz tam konta i założysz pierwszy raz i weźmiesz np pożyczkę 2 ty masz tylko odsetek 80zł !! więc az dziwnie mało dlatego sie zastanawiam czy nie ma jakiegoś haczyka
 
reklama
@Brzuchatka2017 no jasne że Cię pamiętam ^^ Ale tu się tyle dzieje że ciężko każdą z osobna zaczepić :D Ja tu będę ta zła dla pracodawców ale powiem to jeszcze raz. Walić to wszystko Ty jesteś najważniejsza więc koniecznie na L4 ;) :* :* :* Jak nie u tego gina to spróbuj u innego. Nie możesz się wykańczać bo Maluchowi wtedy też jest w brzuszku źle.

A u nas po wizycie no cóż. Jestem najszczęśliwszą ciężarną świata. Nie sądziłam że będę się tak szczerzyć, bo moje 150 g szczęścia okazało się być.... CHŁOPCEM!!!!!! Myślałam że marzę o córce, a teraz za nic mojego Synka nikomu nie oddam. :D Mój Malutki <tuli> Miał być Bartuś ale coś mi nie pasuje jak tak do Niego mówię, także będziemy z mężem jeszcze myśleć. ;)
super gratulacje !
 
Do góry