reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Moje testy [emoji6] górny z niedzieli, dolny z wczoraj [emoji6]
9907016f645bbb83e5562f074a027eec.jpg

Jutro i w piątek zrobię betę dla pewności [emoji6].
 
Hej jestem grudniowka 2016, 15 urodzilam sliczna, zdrowa coreczke. Serce mocniej zabilo jak zobaczylam, ze mamy juz kolejne grudniowki... To najpiekniejszy, najbardziej magiczny czas na narodziny. Klimat zimowy jest niezapomniany, az sie lezka w oku kreci.... Kazdej z Was zycze zdrowej, donoszonej ciazy, szczesliwego rozwiazania, spelnienia marzen co do pleci dziecka, malo ciazowych stresow i aby kazdy dzien przebiegal spokojnie w oczekiwaniu na malenstwa. Gratuluje!
 
Dzięki dziewczyny [emoji6] jeszcze trochę boję się zacząć cieszyć [emoji16] wydaje mi się nieprawdopodobne, że udało nam się już przy pierwszym podejściu [emoji6].
Zastanawiam się jak przekazać nowiny mężowi [emoji6]. Wiem, że będzie przeszczęśliwy, ale chciałabym, żeby zapamiętał ten moment w jakiejś ładnej oprawie [emoji6]

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
 
Dzięki dziewczyny [emoji6] jeszcze trochę boję się zacząć cieszyć [emoji16] wydaje mi się nieprawdopodobne, że udało nam się już przy pierwszym podejściu [emoji6].
Zastanawiam się jak przekazać nowiny mężowi [emoji6]. Wiem, że będzie przeszczęśliwy, ale chciałabym, żeby zapamiętał ten moment w jakiejś ładnej oprawie [emoji6]

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Karolcia90 pewnie, że warto wymyślić coś fajnego, bo to zostaje w głowie na długo. Ale wydaje mi się, że ta chwila będzie na tyle magiczna, że wystarczy spacer, park, może macie jakieś "swoje miejsce"? Czekam z niecierpliwością na Twoje wyniki bety. Tak samo na swoje i Millo :)
 
Jej jak fajnie ze odwiedzają nas Mamusie 2016:*Jadwiga,Majka:* dziekujemy za kciuki i zyczenia:)Fajnie uslyszec ze grudzien to fajny miesiac bo poki co podchodze tak se ze tyle prezentow bedzie na kupie:p Ja sama bym tak nie chciala ale coz zrobic hihi:)

Jutro będzie betkowy dzien^^

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry