reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Pewnie będę ogarniac oba :-) a raczej wszystkie 3,4[emoji16] to jutro dziewczyny betki niech rosną 200 krotnie :-)

xnw40tc7sy506vxn.png
Oj niech rosną, rosną :) czego nie robię to myślę o ciąży. Ciekawe kiedy i czy.. trochę mi przejdzie.
 
reklama
Haha umecze się :errr: po porodzie to stresu ciąg dalszy. Szczerze to nie wiem czy na czczo. Ja byłam w poniedziałek rano, wiec na czczo na becie i progesteronie.
i tak potem przynajmniej do 18 ;)

Na stronie invicty był dopisek, że na czczo, a na stronie innego laboratorium już nie było nic napisane. Ale lepiej spakuję sobie śniadanie do pracy ;)
 
kochane wszystkim Wam gratuluje :)bardzo chciałąbym do Was dołączyć, juz kilka razy próbowaąłm dołączyc do jakiegoś atku ale nietsety zawsze przychodził okres :( mam nadzieje, że teraz sie udało i w grudniu bedzie nas już trójeczka :) jeszcze takie moje pytanie w którym dniu cyklu robiłyście test? :)
 
kochane wszystkim Wam gratuluje :)bardzo chciałąbym do Was dołączyć, juz kilka razy próbowaąłm dołączyc do jakiegoś atku ale nietsety zawsze przychodził okres :( mam nadzieje, że teraz sie udało i w grudniu bedzie nas już trójeczka :) jeszcze takie moje pytanie w którym dniu cyklu robiłyście test? :)
Ja zrobiłam test w 35 dc, ale mam długie cykle, był to u mnie dzień przed spodziewanym okresem.

A robiłyście też tsh? Czy nie sprawdzacie?
Ja za moment w końcu dotrę do labu, nie mogłam się dziś dobudzić [emoji6].
 
Paulina ja robilam w 29 dniu cyklu czyli w 10 dniu po owulacji i wyszedl cien.W 11 dniu poszlam na betke i dzis na poprawke.W piatek zrobie test mam nadzieje juz na mocne 2 krechy pamiątkowe:))
A Ty na jakis etapie jestes?Rozumiem ze juz po owulacji?ile dni?kiedy testujesz?:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ja dziś mam 24 dzień cyklu, owulacja była około 14-15 marca czyli dziś mija 7-8 dni po owulacji(ale moge się mylić co do owulacji) , gdzieś w głębi czuje , że się udało ale nie chce zapeszać, najchętniej to już bym testowała ale jest jeszcze za wcześnie ;)cykle mam 28-29 dniowe.
 
Do góry