reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Mnie glukoza i inne badania laboratoryjne czekają w przyszłym tygodniu.


Doublemummy czekamy na dobre wieści.

Byłam dzisiaj z moimi dzieciakami u dentysty. Zrobiłam sobie spacerek i mam dość. To było jak udział w maratonie. Leżę i odpoczywam.
 
reklama
Eraja aha:)dobrze wiec wiedziec choc ja nie ciepie sie smarowac ;p
Maja placki ziemniaczane!!mniammm
Eklerka ale zakupy!:)swietne!

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja ostatnio bardzo dobrze się czuje :-) no naprawdę nie mam na co narzekać :p
Co do placków ziemniaczany, to już nie mogę Gdańska się doczekać :-) mamusia mi usmazy, bo robi najlepsze . Mój T. Placków strasznie nie lubi, więc w domu nie robię :-(



Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Doublemummy jak tam?
Iwilleatyou ja pierdziuuuuuu te bułeczki wyglądają obłędnie i nawet nie wiesz jakiego mi samaka zrobiłaś!
Ja dzisiaj młodemu naleśniki zrobiłam a mam sałatkę na szybko ;-) jak Ł wróci z pracy to jedziemy do znajomych na mecz

Glukoza mnie czeka na początku września a może jutro pójdę zrobić tsh bo mam endokrynologa za tydzień
 
A ja ostatnio bardzo dobrze się czuje :-) no naprawdę nie mam na co narzekać :p
Co do placków ziemniaczany, to już nie mogę Gdańska się doczekać :-) mamusia mi usmazy, bo robi najlepsze . Mój T. Placków strasznie nie lubi, więc w domu nie robię :-(



Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak można nie lubić placków?! Toż to kulinarny grzech ^^ Hihihi :) Dzięki Wam u nas królują te cukiniowe :D Dzisiaj je kończymy :)
Jutro będę piekła rybkę z fasolką szparagową i jakimś jogutrowym sosikiem. Coś się wymyśli :) Znów się dam za rybę pociąć. Jak tak dalej pójdzie to za chwilę zacznę jeszcze jeść łyżkami masło orzechowe jak w 1 trymestrze xD
 
reklama
Wchodzę na forum a tu takie pyszności....a miałam nic nie piec w ten weekend ale chyba jednak coś zrobię i dupa rośnie ;) ;)
@iwilleatyou Wyglądają obłędnie ;)Może też zrobię tylko muszę zamienić cynamon na coś innego bo mój mąż go nie lubi ;)
@doublemummy Trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze ;*
@blair_90 Ja byłam u dentysty na początku ciąży i za nic nie płaciłam. Nawet za znieczulenie.Teraz idę w poniedziałek na kontrol.
@eklerkaa Powodzenia ;*
 
Do góry