reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Dzień dobry :) witam się z pracy.
Jestem ciągle senna i najchętniej położyłabym się i nic nie robiła. Generalnie czuję się licho w ciąży choć staram się funkcjonować normalnie. Mam mega mdłości, zwłaszcza rano i wieczorem.
Byłam ostatnio na badaniach i mam za wysoką glukozę na czczo. I muszę zrobić test obciążenia glukozą...
masakra...w pierwszej ciąży miała cukrzycę ciążową i brałam insulinę..już mnie mdli na samą myśl, że mam iść wypić do cholerstwo...
Czy któraś z Was przyjmuje clexan w ciąży? Robią Wam się siniaki?

Ja biorę Neoparin. Siniaki już mi się nie robią, przytrzymuję trochę dłużej gazik do dezynfekcji i czasem tylko zostają takie drobne ślady po wkłuciu, a siniaki już nie. Tylko niestety po prawie miesiącu robienia sobie zastrzyków pojawiły się u mnie drobne plamienia, które trwają już ponad tydzień.. Mam nadzieję, że jest to wynik tej heparyny, bo na ostatnim usg również ponad tydzień temu było wszystko dobrze.
 
reklama
Dziewczyny wszystkie badania wyszly ok tylko niepokoi mnie wynik moczu a dokładnie leukocytow mam 5-10 a powinno być do 5... Nie ukrywam że czasem mam problemy z szcypaniem ale myślałam że to przez to że często chodzę siusiu... Nie wiem dzwonić do lekarza??
 
Ja biorę Neoparin. Siniaki już mi się nie robią, przytrzymuję trochę dłużej gazik do dezynfekcji i czasem tylko zostają takie drobne ślady po wkłuciu, a siniaki już nie. Tylko niestety po prawie miesiącu robienia sobie zastrzyków pojawiły się u mnie drobne plamienia, które trwają już ponad tydzień.. Mam nadzieję, że jest to wynik tej heparyny, bo na ostatnim usg również ponad tydzień temu było wszystko dobrze.
Zazdroszczę... Może też dojdę do wprawy. Ja również przykładam gazik ale mimo to siniaki
 
Dziewczyny wszystkie badania wyszly ok tylko niepokoi mnie wynik moczu a dokładnie leukocytow mam 5-10 a powinno być do 5... Nie ukrywam że czasem mam problemy z szcypaniem ale myślałam że to przez to że często chodzę siusiu... Nie wiem dzwonić do lekarza??
A kiedy masz wizyte?
 
Dziewczyny wszystkie badania wyszly ok tylko niepokoi mnie wynik moczu a dokładnie leukocytow mam 5-10 a powinno być do 5... Nie ukrywam że czasem mam problemy z szcypaniem ale myślałam że to przez to że często chodzę siusiu... Nie wiem dzwonić do lekarza??
To ja mam 10-20 mam brać duże dawki żurawiny i w następnym tyg powtórzyć badania moczu.
 
Zazdroszczę... Może też dojdę do wprawy. Ja również przykładam gazik ale mimo to siniaki

Ja trzymam spokojnie z 2-3 minuty ten gazik. Jak robię zastrzyk to powoli wstrzykuję płyn. Tylko przy pierwszych kilku zastrzykach miałam siniaki, a później to tak jak pisałam tylko drobne ślady. Może spróbuj powoli wstrzykiwać też. [emoji6]
 
reklama
Do góry