reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Jak sie czujesz?


Ja poki co biore kwas foliowy witamine d magnez i to tyle ale zaczne sie czyms suplementowac bo skoro karmie i bobas tez swoje zabiera to pewnie bedzie mi czegoś brakowac a nie mam zamiaru biegac po dentystach a tak to sie zazwyczaj konczylo u mnie w ciazy. No i wlosy mi wypadaja garściami
Wczoraj zaraz zasnęłam. Rano obudziłam się z bólem brzucha ale dużo mniejszym. Nadal średnio się czuję. Na szczęście już po pracy i na zakupy na świeta. Nie wiem jak ja wytrzymam święta z rodziną. Nie chce nic mówić ale widać, że gorzej wyglądam i mam strasznie wydety brzuch. :/
 
Hej dziewczyny! Nie pisałam, bo cały tydzień byłam w rozterce, przez to, że nie było widać zarodka w skończonym szóstym tygodniu. Dziś poszłam na usg do innego lekarza, bo już nie wytrzymałam i jest wszystko dobrze. Jest dzidzia 7,6mm i serduszko! Jestem przeszczęśliwa [emoji173]️Trzymam kciuki, żeby każda miała takie dobre wieści [emoji8]
 
Ja dzis juz po USG. Pęcherzyk urósł prawie o 2 mm, także ciąża się rozwija. Serduszka niestety nie slyszałam i mam iść dopero 6 maja. Jeszcze jest bardzo wczesnie, dopiero mam 4tc 4d. Karty ciąży jeszcze też mi nie założyła.
Ja włosy normalnie farbowałam w pierwszej ciąży, w tej też będę- nie będę przecież chodzic taka zapuszczona, szczegolnie ze ja juz mam siwe wlosy.
 
Dziewczyny, jestem już po badaniu, ale nie do końca uspokojona. Pęcherzyk urósł, widac pęcherzyk żółtkowy ale zarodek tak średnio. Lekarz szukał, szukał, powiedział żeby przyjść za tydzień jeszcze, a już na samym końcu badania, że jednak zobaczył zarodek, pokazał mi 2 pulsujące kreseczki i że to to. Założył kartę ciąży, ale i tak mam przyjść za tydzień, żeby się upewnić.
Kolejny tydzień niepewności...
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, jestem już po badaniu, ale nie do końca uspokojona. Pęcherzyk urósł, widac ciałko żółtkowe ale zarodek tak średnio. Lekarz szukał, szukał, powiedział żeby przyjść za tydzień jeszcze, a już na samym końcu badania, że jednak zobaczył zarodek, pokazał mi 2 pulsujące kreseczki i że to to. Założył kartę ciąży, ale i tak mam przyjść za tydzień, żeby się upewnić.
Kolejny tydzień niepewności...
Witaj w klubie. Na kiedy masz wyliczony termin?
 
reklama
Do góry