reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Mi tez objawy "zanikly" i sie trochę stresuje czy wszystko jest ok. Wizytę mam na szczęście 6 maja.
Mi już tak ze 2 razy zelrzaly i się martwilam A kolejnego dnia walczyłam o życie więc korzystaj z takich dni ja mam wizytę 8 maja
 
reklama
Ale ty jesteś Biedna:((
Teraz doceniam to szczęście że ja ciąży przychodzę bez objawowo. Jak was czytam i to co przychodzicie to jestem pełna podziwu jak udaje wam się normalnie funkcjonować.
Dzisiaj juz mialam mega kryzys ale przeszlo i nie jest juz tak tragicznie. Najchętniej to bym siadla i rozplakala się z tej bezsilności
 
Na szczęście mnie wymioty ominęły chociaż nieraz wolałabym niż się tak męczyć z mdłościami , ale tak naprawdę ja chyba nie umiem wymiotować wymiotowałam dwa razy w życiu .... Współczuję bardzo ale na pocieszenie dodam że znam osobę która przez 4 miesiące wymiotowała codziennie tak że nawet nie mogła podnieść się z łóżka, lekarz przepisał jej przeciwwymiotne leki stosowane po chemioterapii więc trzeba cieszyć się że nie męczy az tak bardzo i niedługo przejdzie :)
W tamtej ciazy przechodzilam gorzej mdłości i wymioty ale wtedy moglam sobie pozwolić na to zeby sie położyć a teraz niestety nie mam takiej opcji. Oby to byl ostatni tydzień takiego terroru;)
 
Hej dziewczyny :) dawno mnie tu nie było ale ostatnio mam mało czasu wczoraj w pracy A dzis byłam u dziadków posadzić im ogródek bo zawsze im pomagam więc musiałam.
Nadchodzi wieczór A mnie znowu mdłości biorą :( zawsze w ciazy miałam najgorsze mdłości rano A teraz wieczorem a co najgorsze że przez to więcej jem bo mi wtedy lepiej...przytylam już ponad 1 kg...Ja nie wiem jak to dalej bedzie...dziś zaczynam dopiero 6 tydzień.
 
Ja jem jak szalona.. ciągle glodna, mogę jeść non stop, naprawdę. Mam tendencje do tycia więc muszę jakoś się ogarnąć, bo źle skończę [emoji23]
Ale jak tak piszecie o tych wymiotach to jejku, współczuję bardzo, ja się czuję okej. Czasem mnie zemdli ale to na moment i mija, brzuch wcześniej bolał ciągle a teraz tylko czasem, zmęczenie zdecydowanie minęło i od paru dni czuje się super :) Mam nadzieję, że dzidzia też
 
Hej dziewczyny :) dawno mnie tu nie było ale ostatnio mam mało czasu wczoraj w pracy A dzis byłam u dziadków posadzić im ogródek bo zawsze im pomagam więc musiałam.
Nadchodzi wieczór A mnie znowu mdłości biorą :( zawsze w ciazy miałam najgorsze mdłości rano A teraz wieczorem a co najgorsze że przez to więcej jem bo mi wtedy lepiej...przytylam już ponad 1 kg...Ja nie wiem jak to dalej bedzie...dziś zaczynam dopiero 6 tydzień.
Ja mam tak samo! Nie wiem kto to nazwal porannymi mdlosciami Tak mi sie chce tłustego ze najchętniej pochlonelabym jakąś pizzę albo kebaba!
 
Ja mam tak samo! Nie wiem kto to nazwal porannymi mdlosciami Tak mi sie chce tłustego ze najchętniej pochlonelabym jakąś pizzę albo kebaba!
Właśnie kebab dziś za mną chodzi :) A zwykle to nie przepadam za takimi rzeczami za to babcia upiekła dziś paczki :) tak się najadłem jak nigdy :D
 
Hehe kiedy mnie to czeka że będę chciała tak pochłaniać jedzenie :( aktualnie jem kolacje -flipsy i są najcudowniejsza rzeczą bo mogę je przełknąć cieszcie się dziewczyny !
 
Ciesze sie ale mam tendencje do tycia i tylko o to sie boje....dopiero co schudlam 10 kg a teraz na tyle sobie pozwalam...
 
reklama
Ciesze sie ale mam tendencje do tycia i tylko o to sie boje....dopiero co schudlam 10 kg a teraz na tyle sobie pozwalam...
Nie martw się też mam tendencję poprostu nie siedź w miejscu, ja w pierwszej przytyłam 30 kg w rok udalo się po roku schudnąć 32 kg więc jest to możliwe ale wolę też nie doprowadzić do takiej ilości kg na plus ;) poprostu staraj się trzymać zdrowe nawyki żywieniowe a jeśli zjesz raz na jakiś czas pizzę nic się nie stanie ;)
 
Do góry