reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ten krem z oillatum?
A jak ściągacie pokarm laktatorem jakim? Jak mam ten ręczny i próbowałam raz to strasznie potem sutki mnie bolały. No i ręce ☹️ Nie udało mi się ściągnąć za dużo ale przynajmniej sprawdziłam, że Mała nie ma problemu z piciem z butelki 😉
Ja mam laktator elektryczny i jestem zachwycona. Mam philips avent. Nawet nie chce myśleć jak to by było ściągać ręcznym. 😱 jeśli dużo odciągacz to elektryczny jest najlepszym wyborem. Ja myślałam ze mi się nie przyda bo będę karmić piersią, ale aktualnie przy testowaniu alergii i refluksu co drugie/trzecie karmienie idzie mm, więc odciągam. Brakuje mi jeszcze jakiegoś sprytnego rozwiązania żeby nie otrzymać laktatora i mieć wolne ręce :D
 
reklama
Przeżyliśmy dzisiaj z młodym pierwsze szczepienia 🙂 póki co wszystko ok, tylko więcej śpi - nie narzekam 😂.Młody ma małe czerwone kropki na szyi i dekolcie, są one delikatnie chropowate.
Lekarka obejrzała i kazała kąpać w emolientach i jak nie będzie poprawy z skórą na szyi to wysyła nas do dermatologa. Natomiast położna poleca kąpiel w krochmalu... I bądź tu mądry 😟 czy któraś kąpała w krochmalu?
No i mamy już 5kg
 
Tak polecam, kąpałam starszą córkę w krochmalu jak miała problemy skórne na ciałku. Moja siostra teraz też kapała swoją i jest poprawa. Spróbuj na pewno nie zaszkodzi
 
Przeżyliśmy dzisiaj z młodym pierwsze szczepienia 🙂 póki co wszystko ok, tylko więcej śpi - nie narzekam 😂.Młody ma małe czerwone kropki na szyi i dekolcie, są one delikatnie chropowate.
Lekarka obejrzała i kazała kąpać w emolientach i jak nie będzie poprawy z skórą na szyi to wysyła nas do dermatologa. Natomiast położna poleca kąpiel w krochmalu... I bądź tu mądry 😟 czy któraś kąpała w krochmalu?
No i mamy już 5kg
Ja kąpałam w krochmalu i szczerze nic nie dało, teraz kąpię w emulientach i skóra na ciałku super się zrobiła
 
Też kąpie w emolientach i skora jest super delikatna choć na twarzy ma lekką wysyłkę Mam pytanie do mam karmiących mlekiem modyfikowanym jak często robią kupkę wasze maluszki I czynię mają z tym problemu?
 
Mój codziennie rano o 6 ale męczy się 40 minut I masuje mu brzuszek robimy rowerek aż w końcu idzie szkoda mi dziecka ale nie ma zatwardzenia
Mój jest karmiony mieszanie i z piersi i modyfikowanym, kupa co 3 dni i też właśnie ciężko mu to idzie, a zatwardzenie nie ma. Do mam, które borykają się z ciemieniuchą polecam emolium żel na ciemieniuchę, użyłam 3 razy i znaczna poprawa, myślę, że jeszcze dwa razy zrobimy i zniknie.
 
A małego fest męczy brzuczek kupy co 2 czasem 3 dni z wielkim trudem śmierdzące baki i strasznie się kręci wierci przy karmieniu buzia czysta wysypki brak ale słabo śpi i mocno marudny dzwoniłam do pediatry mamy przyjść na wizytę bo tel nie wiele jej dała mówiła że może jakaś jelitowka albo będzie trza jakieś mleczko dać zobaczymy jutro martwię się bo pierwsze piersią wykarmiłam a na skaze to nie wygląda
 
reklama
U nas kupki codziennie. Od jednej do 3.

Jutro chyba wybiorę się z malym do lekarza. Dziś dał popalić i od 11 rano spał łącznie może z 2-3 godziny. Początkowo nie spał a teraz okropnie ciągle płacze. Nie wiem czy zezmęczenia czy coś się dzieje. Gdy już usypia to po chwili wybudza się z płaczem :(
 
Do góry