reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Również nie miałam czegoś takiego, skonsultuj to na następnej wizycie u gina, bedziesz spokojniejsza. Ja z kolei któregoś razu też się wystraszyłam, że plamię.... Okazało się, że poprostu lekko zacięłam się przy depilacji. 😉
Z tego wszytskiego zapisałam się w poniedziałek na wizytę 🙂
 
reklama
Dziewczyny obudziłam się z mocnym Katarem i boli mnie głowa oraz czoło... Zmierzyłam gorączkę i mam 36.9? Panikowac czy luzik? :)

W ciąży do 37.5 to nie goraczka :) ja mam prawie cały czas 37.3
Ps też obudziłam się z latarek:/ flegma w gardle.. Gardło I glowa boli.. do tego te okropne mdlosci :( i teraz usypiam niunie A podbrzusze mnie tak kluje I aż do dołu.. przestraszylam się bo nigdy w żadnej ciazy chyba tak nie mialam.. A już na pewno nie w 14 tyg :/

Powodzenia wizytujacym dziś.

Spróbuje się zdrzemnąć jak mala w końcu usnie.
 
Ja nie wiem co dziś za dzień, ale mnie też niepokoi kłucie z lewej strony, okolice jajnika albo trochę niżej, ciężko stwierdzić :/

Miałam dzisiaj tyle w planach, udało mi się pościerać trochę kurzy i ugotować zupę. Resztę odpuszczam, może jak trochę poleżę to przejdzie, mam nadzieję.
 
Dziękuję kochane! :) jestem w szoku, chyba dopiero zaczynam dopuszczać do siebie myśl nie tylko o tym, że jestem w ciąży ale że z tego faktycznie będzie dziecko :D

@niemandin mnie od niedzieli tak bolało i kłuło z lewej strony. I tam jest bobo właśnie po lewej stronie, pewnie się rozpycha skubaniec, wszystko rośnie i stąd ten ból.
 
Ja nie wiem co dziś za dzień, ale mnie też niepokoi kłucie z lewej strony, okolice jajnika albo trochę niżej, ciężko stwierdzić :/

Miałam dzisiaj tyle w planach, udało mi się pościerać trochę kurzy i ugotować zupę. Resztę odpuszczam, może jak trochę poleżę to przejdzie, mam nadzieję.
Łączę się w bólu tez miałam ambitne plany ale nie dość mnie kłuję i ciągnie aż od pachwiny to jeszcze mam straszny wzdęty brzuch... A na dodatek Córeczka leży przytulona obok mnie z temp ☹️
 
reklama
Uspokoiłyście mnie Dziewczyny, widzę, że nie jestem sama z tym kłuciem i bólami. 😉 Czytałam, że na początku drugiego trymestru Dzidziol zaczyna gwałtownie rosnąć, pewnie dlatego męczą nas takie dolegliwości. W każdym razie w poniedziałek idę podejrzeć, co tam się u Młodego dzieje, trzymajcie kciuki! ❤️
 
Do góry