reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Chce Wam powiedzieć, że u mnie dziś na obiad wjeżdża kapuśniak właśnie kończę [emoji16]

Poszłam na słuchawkach posłuchać jeszcze bąbelka w między czasie i czy Wasze dziedziolki też teraz zwiewaja tak spod tego detektora? Ja to dziś ganiałam od lewej do prawej [emoji16]
 
reklama
Ja też w wrześniu. Dziś to ustaliliśmy 😁. Gin się zgodził.
Ja tez wstepnie w pracy ustalilam ze do konca wrzesnia bede pracowac z tym, ze ja aktualnie oracuje wiekszosc czasu w domu, wiec dojazdy mi odpadaja ;) po drodze mam 2 tygdonie urlopu i mam nadzieje ze dociagne. Oczywiscie pod warunkiem, ze wszystko bedzie dobrze.
 
Chce Wam powiedzieć, że u mnie dziś na obiad wjeżdża kapuśniak właśnie kończę [emoji16]

Poszłam na słuchawkach posłuchać jeszcze bąbelka w między czasie i czy Wasze dziedziolki też teraz zwiewaja tak spod tego detektora? Ja to dziś ganiałam od lewej do prawej [emoji16]
Ale mi smaka narobiłas mmmm 😋
U nas dziś na skróty frytki i sharma 😂😜
Tak moj czasem ucieka często w lewa stronę się przesuwa chodź wczoraj na wieczór już chyba spał bo w jednym miejscu sobie leżał albo dał fory matce 😂
Ja dziś chatę sprzątam i padam jeszcze został mi dół cały jedna łazienka kuchnia salon a jestem cała mokra u nas od 5 rano co chwile urwanie chmury ale duszno tak ze szok teraz chwile odpoczywam 😉
 
Chce Wam powiedzieć, że u mnie dziś na obiad wjeżdża kapuśniak właśnie kończę [emoji16]

Poszłam na słuchawkach posłuchać jeszcze bąbelka w między czasie i czy Wasze dziedziolki też teraz zwiewaja tak spod tego detektora? Ja to dziś ganiałam od lewej do prawej [emoji16]
U mnie to samo, gonimy się z bobo [emoji173][emoji16]
 
@Piernik98 woooow jakie piekne! 😮😍👏 Gratuluje talentu!!!

Chce Wam powiedzieć, że u mnie dziś na obiad wjeżdża kapuśniak właśnie kończę [emoji16]

Poszłam na słuchawkach posłuchać jeszcze bąbelka w między czasie i czy Wasze dziedziolki też teraz zwiewaja tak spod tego detektora? Ja to dziś ganiałam od lewej do prawej [emoji16]
Moj na ogol zwiewa jak tylko wyczuje, ze go przylapalam 😉 Ale ostatnio az sie zdziwilam, bo tylko przylozylam detektor do brzucha i dokladnie tam byl dzidziol i jeszcze tak bardzo mocno i wyraznie bylo slychac 😍
 
Tak to jest przykre. Na terapii psychiatrycznej ktora dalej kontynuuje to wlasnie rozmawialysmy ostatnio o tym jak mnie irytuje a zwlaszcza to ze jest to czlowiek do ktorego mozna mowic jak do sciany bo ona nic nie rozumie. Doszlysmy do wniosku ze i tak nic z tym nie zrobie i faktycznie trzeba zaczac olewac...ale ja jestem osobą co jak cos mi nie pasuje to sie odezwe i naprostuje kogos takze olewanie jest ciezkie 😑
Dobrze Cie rozumiem. Wlasnie z takiego powodu glownie ucieklismy od rodzicow mojego meza. Nie wytrzymywalam z nimi a wiedzialam, ze dla dziecka musze byc spokojna. Teraz mam luzna glowe i sie nimi nie przejmuje. Wiem, ze musicie przyoszczedzic i z nia mieszkac. Ja w ostatnie dni po prostu drzwi zamkniete i nie sluchalam nic. Unikalam ich jak sie dalo a na temat dziecka nic nie mowilam szczegolnie tesciowi, ktory najwiecej robil pod gorke. Swoje teorie wtracanie sie, dawanie pieniedzy na cos co skutkowalo tym ze nie mialas wyboru co byc chciala kypic (tutaj np w kwestii budowy) takze powiedzialam mojemu ze jade do swoich rodzicow i jak chce moze ze mna a jak nie to niech wybaczy ale maluszek najwazniejszy.
 
reklama
Do góry