reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Cześć dziewczyny :)
Jak tam dziś samopoczucie?U mnie chłodniej więc lepiej sie oddycha.
Wczoraj nabawiłam sie stresu...po przytulankach mocno zaczął boleć mnie brzuch,na szczęście skończyło sie na dwóch nospach...uf...trzeba bardziej uważać 😅

Moje wyniki też praktycznie wszystkie zaniżone,ale lekarz jakoś mocno na to nie reaguje więc chyba nie ma źle...

Proś o L4,ja też długo zwlekałam,a jak w końcu sie odważyłam poprosić to lekarka była zdziwiona czemu prędzej nie chciałam ;)

Przy tych upałach też kiepsko sie czułam,nogi bolały mocno...

Mały rusza sie coraz więcej i coraz mocniej,ale przeważnie jak zjem coś słodkiego :D

Mam zamiar kupić douszny i myśle,że sie sprawdzi dla wszystkich domowników :)

Pewność na 100% jest dopiero po porodzie,więc mimo że lekarz stwierdzi płeć wcześniej to czasem i tak zdarzają sie niespodzianki :D
To prawda, pewność dopiero po porodzie. Najważniejsze, że wyniki w normie, rozwija się prawidłowo i szaleje w brzuszku 😍
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Jak tam dziś samopoczucie?U mnie chłodniej więc lepiej sie oddycha.
Wczoraj nabawiłam sie stresu...po przytulankach mocno zaczął boleć mnie brzuch,na szczęście skończyło sie na dwóch nospach...uf...trzeba bardziej uważać [emoji28]

Moje wyniki też praktycznie wszystkie zaniżone,ale lekarz jakoś mocno na to nie reaguje więc chyba nie ma źle...

Proś o L4,ja też długo zwlekałam,a jak w końcu sie odważyłam poprosić to lekarka była zdziwiona czemu prędzej nie chciałam ;)

Przy tych upałach też kiepsko sie czułam,nogi bolały mocno...

Mały rusza sie coraz więcej i coraz mocniej,ale przeważnie jak zjem coś słodkiego :D

Mam zamiar kupić douszny i myśle,że sie sprawdzi dla wszystkich domowników :)

Pewność na 100% jest dopiero po porodzie,więc mimo że lekarz stwierdzi płeć wcześniej to czasem i tak zdarzają sie niespodzianki :D
Dostałam l4 z wielka łaska na dwa tygodnie ;/
 
reklama
Do góry