reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

A jak reakcja na szczepionkę bo mój przechorował miał gorączkę i odczyn poszczepienny a dodatkowo ok tygodnia jadł połowę tego co wcześniej teraz wracamy do wcześniejszego stanu ale nie jest w stanie zjeść więcej niż 90 ml na karmienie
Karmisz mm czy swoim mlekiem co ile je? U nas ten sam problem z jedzeniem nie da rady wcisnąć więcej jak 80- 90 ml mojego mleka i mm a 21 lutego skończyła 2 miesiące
 
reklama
Karmisz mm czy swoim mlekiem co ile je? U nas ten sam problem z jedzeniem nie da rady wcisnąć więcej jak 80- 90 ml mojego mleka i mm a 21 lutego skończyła 2 miesiące
U mnie przed szczepieniem a też gdzieś mniej je.. Jest na cycu ale jakoś długo przy nim nie leży. ALBO zaśnie albo już ucieka z główka. Odciągałam jej mleko i też chciałam jej butla dać i już nawet 3 firmy kupiłam i nie ma szans nie wypije.
 
A ja u Was z leżeniem? 🙂 U nas na pleckach to już średnio no chyba że ma zainteresowanie. Już bardziej woli na brzuszku i obserwuję. A najlepiej tak samo na brzuchu ale na rękach i spacerować. Mogę chodzić i chodzić a ona tylko patrzy 😆
 
Hej dziewczyny!
Moja mała ma już skończone 11tygodni. Zaczęłyśmy już zmieniać ciuszki na 68. Poza tym mała strasznie się slini, czasami ma mokre ciuszki aż po sam pępek i robi przy tym takie bańki. Poza tym odkryła że ma brzuszek bo cały czas się za niego trzyma. Jak ją karmię to ściąga rączkami na siebie moja koszulkę 😁 zabawek jeszcze nie umie używać ale uwielbia jak jej robię teatrzyki zabawkami -gąsienicą i motylem. Najbardziej lubi te szeleszczace i grające zabawki. Dużo się śmieje i próbuje głużyć a jak jej się uda to dostaje czkawki 🤪 ostatnio w kąpieli tak ja dopingowalam że niby pływa że aż nóżkami wykopała pół wody z wanienki 😁

Zrobiłam też testy słuchu dziecku bo w szpitalu nam te badanie źle wyszło na oba uszka i jest wszystko w porządku.
 
A jak reakcja na szczepionkę bo mój przechorował miał gorączkę i odczyn poszczepienny a dodatkowo ok tygodnia jadł połowę tego co wcześniej teraz wracamy do wcześniejszego stanu ale nie jest w stanie zjeść więcej niż 90 ml na karmienie
U nas nie było nic nieporzadanego. Gorączki nie bylo. Nóżki go chyba tylko bolały tak mi się wydawalo więc dałam mu dwa razy paracetamol i smarowalam Alcatelem. Ale żadnego odczynu nie było... mój skończył juz 2 miesiące i sporadycznie zjada 120 ml tak to cały czas je po 90ml.
 
U nas teraz jakaś masakra. Młody budzi się co 1,5-2h i ciągle chce jeść... Zje 120,ml i idzie spać i za max 2,5h znów się budzi głodny.
Nie wiem czy to skok rozwojowy czy co, młody tak ma od poniedziałku. Zastanawiam się czy to może być przez zmianę mleka czy jednak skok ..
 
U nas teraz jakaś masakra. Młody budzi się co 1,5-2h i ciągle chce jeść... Zje 120,ml i idzie spać i za max 2,5h znów się budzi głodny.
Nie wiem czy to skok rozwojowy czy co, młody tak ma od poniedziałku. Zastanawiam się czy to może być przez zmianę mleka czy jednak skok ..
Z moim też się coś podziało zawsze spał w dzień pięknie, a teraz drzemki po 30 min i duracell oczy jak 5 złotych, wyjątkiem są spacery gzie pośpi dłużej. Wieczorem jest strasznie marudny i nie wiem czy go kolki męczą czy o co chodzi..
 
U nas teraz jakaś masakra. Młody budzi się co 1,5-2h i ciągle chce jeść... Zje 120,ml i idzie spać i za max 2,5h znów się budzi głodny.
Nie wiem czy to skok rozwojowy czy co, młody tak ma od poniedziałku. Zastanawiam się czy to może być przez zmianę mleka czy jednak skok ..
U mnie wczoraj spał ładnie po spacerze za to w nocy dał popis swoich możliwości I od 12 do rana nie zmruzyl oka a teraz przysypia u mnie je tylko 90 ml co 2 lub 2,5 h i więcej nie chce czasem w nocy zrobi dłuższą przerwę I zastanawiam się czy nie za mało wypija mleka na dobę?
 
A jak dziewczyny ubieracie maluszki na taką pogodę jak teraz? 0
Z moim też się coś podziało zawsze spał w dzień pięknie, a teraz drzemki po 30 min i duracell oczy jak 5 złotych, wyjątkiem są spacery gzie pośpi dłużej. Wieczorem jest strasznie marudny i nie wiem czy go kolki męczą czy o co chodzi..
U mnie za to nie chce jesc tyle co jadła.. Trochę pociągnie cyca i nie chce już. I szybko i później ja kręci w brzuchu. Ja zaraz jadę na szczepienia 😔
 
reklama
Dziewczyny od kilku dni się czuję jakby mi dziecko podmienili, z uśmiechniętego gadającego niemowlaka zrobił się maruda, który płaczę wieczorami jakby go ze skóry obdzierali. Wiem, że nic go nie boli bo jak jest w wannie to zadowolony, jak się ubieramy krzyk. Jak położę to ryczy, a jak na rękach cisza. Mam nadzieję, że to skok rozwojowy i mu przejdzie.. Czy Wasze maluchy też przez to przechodziły?
 
Do góry