reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
U nas uwielbia auto i wózek. Mamy cichą nadzieję, że obejdzie się bez większych awantur 😁

Idzie młodemu już 4ty ząb. I chyba tego najgorzej przechodzi
 
Podziwiam, mój się drze po 10 km jakby go ze skóry darli, ale też mamy plan się gdzieś wybrać tylko myślimy, żeby nocą spróbować w nadziei, że będzie spał.
Nas też uwielbia (ale nie zawsze tak było), daje tylko znać jak chce jeść :)
U nas nagła zmiana po jednej akcji męża, wsadził go do fotelika, zamknął drzwi i pukał w szybę - młody zorientował się że jest świat za szybą i od tego czasu miłość wielka do auta 😎😂
Oj mam nadzieję, że lekko będą szły bo to jazda bez trzymanki. Czytałam też, że dla zębów jest lepiej jak później wychodzą. Chodzi chyba o mineralizację. Nie ma na co czekać :p gryzie mnie jak szczeniaczek
U nas już są 3, widać białe przy kłach. Co dziwne wyszła ku dwójka u góry a jedynek jak nie ma tak nie ma 😂🙈🙉
 
Nas też uwielbia (ale nie zawsze tak było), daje tylko znać jak chce jeść :)
U nas nagła zmiana po jednej akcji męża, wsadził go do fotelika, zamknął drzwi i pukał w szybę - młody zorientował się że jest świat za szybą i od tego czasu miłość wielka do auta 😎😂

U nas już są 3, widać białe przy kłach. Co dziwne wyszła ku dwójka u góry a jedynek jak nie ma tak nie ma 😂🙈🙉
Każdy sposób jest dobry :p

U nas to samo. Mamy wolne jedynki i wyszła górna dwójka, teraz idzie druga. Boję się tylko, że bardzo szybko wyjdą górne jedynki i młody nie odpocznie
 
reklama
Moj tez poki co bez 🙈 az sie boje tego zabkowania. Chcialabym zeby wyszedl chociaz jeden zeby wiedziec jak to wyglada 😂 czego sie spodziewac
Spodziewać się niespodziewanego 😂
U nas pierwsze przeszły w miarę spokojnie, tylko jedną noc nieprzespana, druga fala to tydzień marudzenia a teraz trzecia fala i jest masakra... Katar, płacz i senność.

Niech wyjdą już wszystkie i będzie spokój 😂😂😂
 
Do góry