reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
U nas waga 9160g i 79cm. Strasznie szybko rośnie 😲🙂💪

Mieliśmy szczepienie na meningokoki i to pierwsze takie które było widać że młodemu dało w kość. Co chwilę chciał spać, ciągle jadł, marudził i te kupki ... 2 dni wycięte z życia.
Aż się boję bo na meningokoki pierwsza dawkę mamy w sierpniu 😐
 
Nie wiem czemu ale moja pediatra stwierdziła, że możemy się chwilę wstrzymać i zrobić meningokoki po 1 r.ż
 
Dziewczyny jak u Was wyglądało ząbkowanie? Była gorączka jak tak to ile trwała i czy było widać po dziąsłach że coś idzie? My tydz temu mieliśmy nie więcej niz 38 później czerwone gardło i dostała antybiotyk. Ogólnie jest marudna i dzisiaj widzę że jest ciepła i ma tak 37.5...😐 A zębów jeszcze nic
 
Dziewczyny jak u Was wyglądało ząbkowanie? Była gorączka jak tak to ile trwała i czy było widać po dziąsłach że coś idzie? My tydz temu mieliśmy nie więcej niz 38 później czerwone gardło i dostała antybiotyk. Ogólnie jest marudna i dzisiaj widzę że jest ciepła i ma tak 37.5...😐 A zębów jeszcze nic
Do tego nie chce jeszcze. Tylko trochę cyca i takie bardziej wodniste kupki robi 😐
 
Pewno ciągnie ten bardziej wodnisty pokarm, stąd i kupki są wodniste... Myślę że nie ma co podejrzewac biegunki. Gorąco jej i może stąd odczuwa większe pragnienie niż głód. A zęby mają to do siebie że przy nich łatwo o infekcję 😒 a wychodzą nawet 2 tygodnie....
Ja ponad tydzień temu podejrzewałam zęby a okazało się że trzydniowka 😒
 
Nie wiem czemu ale moja pediatra stwierdziła, że możemy się chwilę wstrzymać i zrobić meningokoki po 1 r.ż
U nas ostatnia dawka musi być około 1r.ż., bo planujemy w listopadzie/grudniu wysłać młodego do żłobka. Tak naszą pediatra wyplanowała 🙂
Do tego nie chce jeszcze. Tylko trochę cyca i takie bardziej wodniste kupki robi 😐
U nas co ząb to inaczej wygląda ale nigdy nie było temperatury. Był marudny, śpiący, były luźne kupki, niechęć do kawałków jedzenia (tylko papki) lub często ale mało jadł 🙂
 
U nas ostatnia dawka musi być około 1r.ż., bo planujemy w listopadzie/grudniu wysłać młodego do żłobka. Tak naszą pediatra wyplanowała 🙂

U nas co ząb to inaczej wygląda ale nigdy nie było temperatury. Był marudny, śpiący, były luźne kupki, niechęć do kawałków jedzenia (tylko papki) lub często ale mało jadł 🙂
U nas zęby bardzo podobnie. Kilka dni temu wyszłedł już 4ty jego ząb (2 u góry). To był najgorszy ząb do tej pory. Cała rodzina się przy nim umęczyła.

Wczoraj pierwszy raz sam siadł :)
 
reklama
U nas nadal brak zebow. Jak robil wiecej kupek i byl mega marudny plus nie chcial jesc. Jadl prawie o polowe mniej mleka to pediatra kazala zrobic mocz bo moglo to byc zakazenie. Na szczescie mocz wyszedl dobrze a potem nagle zaczal jesc i zaden zab nie wyszedl. Nie mielismy temoeratury podwyzszonej a jak u was jest to lepiej mocz zrobic. Nawet gdyby to sie okazal tylko zab to lepiej zrobic niz zeby wdalo sie zakazenie :) u nas chrupki wcina, probowal owocki w kawalkach i na razie sie bawi ale taka kolej rzeczy
 
Do góry