reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
ja miałam w ciąży poronionej, ale u mnie była zupełnie inna sytuacja, bo w polowie 7 tc nie było nawet ani zarodka, ani serca. Naczytałam się wtedy mnóstwo forum i znalazłam dużo wpisów, gdzie dziewczyny miały różne kształty pęcherzyków i rodziły zdrowe dzieci, także nie martw się na zapas!
 
ja miałam w ciąży poronionej, ale u mnie była zupełnie inna sytuacja, bo w polowie 7 tc nie było nawet ani zarodka, ani serca. Naczytałam się wtedy mnóstwo forum i znalazłam dużo wpisów, gdzie dziewczyny miały różne kształty pęcherzyków i rodziły zdrowe dzieci, także nie martw się na zapas!
Ok dzięki oby było dobrze 🙏🙏🙏🙏🙏✊✊✊✊✊
 
reklama
Co Wy na to, żeby powoli pomyśleć o założeniu prywatnego wątku? Wtedy będziemy miały więcej swobody, a tak to dosłownie każdy jest w stanie o nas czytać 🤔
Nie dopóki dalej dochodzą nowe dziewczyny. Przecież te rodzące pod koniec grudnia nawet jeszcze nie wiedzą że są w ciąży !
Wiadomo że w końcu się to zrobi ale poczekajmy jeszcze trochę - wiele dziewczyn za tydzień, dwa będzie się o ciąży dowiadywać a jeszcze trochę zajmie im zanim tu trafią :)
 
Do góry