reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudnióweczki u lekarza

reklama
Hej :) ja juz jestem po.

Doktorka od razu mnie wzięła na fotel do USG (tak bez rozmowy... :D) i pokazała mi bijące serce.

Wiec u mnie wszystko ok. Z obliczeń faktycznie wychodzi jej 6t1d i OM też by się zgadzala wg niej. Jestem teraz w galerii na śniadaniu, bo bylem na czczo. Korzystam z ostatniego dnia wolnego.
 
Hej :) ja juz jestem po.

Doktorka od razu mnie wzięła na fotel do USG (tak bez rozmowy... :D) i pokazała mi bijące serce.

Wiec u mnie wszystko ok. Z obliczeń faktycznie wychodzi jej 6t1d i OM też by się zgadzala wg niej. Jestem teraz w galerii na śniadaniu, bo bylem na czczo. Korzystam z ostatniego dnia wolnego.

Super!!! Gratulacje :)
 
Hej :) ja juz jestem po.

Doktorka od razu mnie wzięła na fotel do USG (tak bez rozmowy... :D) i pokazała mi bijące serce.

Wiec u mnie wszystko ok. Z obliczeń faktycznie wychodzi jej 6t1d i OM też by się zgadzala wg niej. Jestem teraz w galerii na śniadaniu, bo bylem na czczo. Korzystam z ostatniego dnia wolnego.

Gratki :) takie wieści z rana aż miło czytać :)
 
Agucha aaaaaa cudowne wiadomości no ale mi się micha cieszy. Tak super uroslo i serduszko..............


Laspetinia zaraz wchodzisz o rany kobietko . Samych dobrych wieści !!!!!
 
Agucha super że wszystko się ułożyło i że dzidzi bije serduszko!

Ja też po wizycie. Karta ciąży założona, Dzidzia jest ale serduszko jeszcze nie bije, za tydzień kolejna wizyta i gin powiedział że już serduszko powinno bić ;-) póki co wszystko ok, nie ma powodu do zmartwień ;-) termin porodu wstępnie na 13.12 chociaż mi wychodzi na 11.12 ;-)
 
Ostatnia edycja:
Agucha super że wszystko się ułożyło i że dzidzi bije serduszko!

Ja też po wizycie. Karta ciąży założona, Dzidzia jest ale serduszko jeszcze nie bije, za tydzień kolejna wizyta i gin powiedział że już serduszko powinno bić ;-) póki co wszystko ok, nie ma powodu do zmartwień ;-) termin porodu wstępnie na 13.12 chociaż mi wychodzi na 11.12 ;-)

Mi z daty owu też 13 grudnia wychodzi :) nauczona doświadczeniem umówiłam się na wizytę dopiero na 7tc aby już można było potwierdzić ;)
 
reklama
Do góry