reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

a moze mnie ktos chce czyms obdarowac ;-);-);-)

a i co u naszych kobiet pracujacych Moni Jutrzenki??????????
zapracowane cos sa i nas zaniedbuja
 
reklama
ewelina no wlasnie one pracuja t moze cos ci odpala :)) ja to widzisz nawet na autko nie moge nazbierac bo wydaje na foteliki kase :))
 
Hej Kobitki!
witam się na chwile zaraz lece lulu. U nas katar ciagle jest, już mam dość,, a do tego dzisiaj jeszcze miał trochę krwi w nosku... Jesli chodzi o jedzenie to ciagle sie musze powstrzymywaac zeby w niego nie wciskc na sile, no ale jak wiedze ze jest glodny i ne chce jesc jak go trzymam, to klade go w lozeczku i na leżąco zjada normalnie, wiec nie wiem o co mu chodzi.
Agata -Jas tez mi zaczął plakac w czasie jedzenia, ale jak juz nie chce jesc to za nic/ na swiecie wiecej nie zje - zamyka paszcze, a jak jakas kropelka kapnie do buzi to tak sie krzywi jakbym mu jakas trucizne chciala dac...
No i trzymam kciuki za prace.
Viki - jak tam Pablo?
Stefanka - niby zakup dokonany, ale moze da sie jeszcze oddac jesli masz rachunek? Zazwyczaj ma sie na to miesiac, a mozna poweidziec ze dostalas drugi w prezencie albo ze Ci sie nie podoba... albo po prostu powiesz że to wszystko przez Sylwie, to Ci na pewno zwrot przyjmą;-)
Pozdrawiam Was Kochane i buziczki dla Smyków
 
daszka swietny pomysl z tym zgonieniem na sylwie :)) ale ja tak bardzo nie zaluje, przyda sie bo to przeciez jest na ponad 3 lata.
bardzo ci wspolczuje ze Ian taki chory...a krew to pewnie poprostu naczynko mu peklo jak ma sie katar to czasem tak sie zdarza tylko ze mi sie wydaje ze tak jest jak sluzowka nie jest nawilzona albo naczynka bardzo kruche. a probowalas mu "przemywac" nosek ta woda morska?? bo ja to mam i osobiscie stosowalam i bardzo przyjemnie nawilza i nadaje sie dla niemowlat. a bylas u lekarza??
jesli chodzi o wmuszanie to ja tego nie robie chociaz bardzo czesto jak Gai zostaje 10ml w butelce do konca to bardzo gorliwie ja namawiam a pozniej sie karce w myslach :) czasem na glos :))
 
Widze Stefcia ze jeszcze jestes... mam nadzieje ze z ta krwia to nic powaznego, a nawilzam mu nosek sola fizjologiczna. U lekarza bylismy w piatek, ale oprocz Paracetamolu to nic nie dostalismy. Ciekawe ile bedzie mial ten katar?
A jesli chodzi o krzeselka ktore pokazywalas: jedno ma taki ogranicznik na srodku wmontowany w siedzisko, a Chicco ma go dolaczonego do stolika... nie wiem ktore rozwiazanie jest lepsze? My mamy krzeselko Bruin z Toys R us i tam jest wbudowanyw siedzisko. I czasem zastanawam sie czy sobie biedak za bardzo klejnotow nie uciska, ale z drugiej strony w tym drugi byłoby tak samo. Kolorystycznie bardziej podoba mi sie FisherPrice:-) no i tansze;-)
no to dobranoc nocnym markom
EYTUJE no i Cie juz nie ma...;)
 
heheh a ja dzis pierwsza jestem mój maluch juz 6 rano pobudke zrobił a teraz lkeży i pluje na wszystko:-D
miłego zaplutego (bez kontekstów) dnia:-D

stefanka a o język się nie martw będzie mówiła po polsku a co lepsze będzie mówiła i po angielsku z łatwościa przyjdzie jej dwujęzyczność
moja koleżanka urodxziła w angili tam mieszkają w domu mówia po polsku w szkole kmówi po angielsku a co jeszcze ma koleżankę hinduske i jak do niej do domu chodzi to nawet rozumie i troszke po hindusku gada zdolniacha
inna koleżanka ma jeszcze inaczej ona polka on włoch w domu mówią po polsku i po włosku (bo oboje umieją dwa języki) jak pojadą do niego do domu to po włosu tylko jak do niej po polsku tylko a mieszkanią we wiedniu tak więc przedszkole jest po niemiecku mały ma dopiero 2 lata ale rozumie we wszystkich językach mówi najwięcje słów po polsku i włosku to dopiero mix :)))
 
Ostatnia edycja:
Witam sie z ranka!
Mały własnie zasypia, ale zaczyna pracować nad kupą i chyba z drzemki nici. W ogole to po calej nocy zjadl tylko 70 ml i juz nie chce! Zrobil mi dzisiaj prysznic (i sobie tez) z mleka. Niby pil, pil, a tu nagle parsknal mlekiem i wszystko mokre i juz po jedzeniu...:wściekła/y:
Ja sie strasznie martwie tymi jezykami u mojego Jasia, przeciez ja do niego nie bede mowic po angielsku, bo nauczy sie chlopak mojego akcentu i potem nikt go nie zrozumie... jak bedzie chodzil do zlobka i tam bedzie spedzal tyle czasu to zacznie najpierw mowic po angielsku:no: i ja naprawde nie wiem jak to wszystko zorganizowac, zeby mowil w dwoch jezykach. Niby dzieci sie szybko uczą, ALE JA SOBIE TEGO JAKOS NIE WYOBRAZAM i kurcze bardzo sie boje kiedy on w ogole zacznie mowic?
dobra spadam bo chyba jest juz co sprzatac;-)
 
daszka tak jak mówiłam nie masz się czym martwić dzieci chłoną jak gąbka a kcentu nie od ciebie sie będzie uczyła ale z całego otaczającego go świata a do niego i tak będziesz mówiła po polsku angielszczyznę mamy będzie słyszał sporadycznie no chyba że w domu do niego mówisz po angielsku
 
reklama
Dzień dobry:-):-):-):-)
A ja dzisiaj se pospałam do 9:-):-):-):-):szok: Teraz Marcel dalej śpi a ja już kawkę piję i w necie buszuję:-p:-p

Grzechotka znalzłam taką wyspę na angielskiej stronie i jest nawet tańsza niż na allegro:-p:-p:-p Fajna, fajna:-) Może i taką zamówię, jeszcze muszę przepatrzec:tak:

Daszka biedny ten Jasio:-:)-:)-( Ale z katarem to chyba jest prawda że leczony trwa tydzień a nieleczony 7 dni:-:)crazy:

Ataata kciuki o 14 będą zaciśnięte:tak:

Stefanka sprawdź konto bo posłałam Ci dzisiaj klilka tysięcy:-p:-p:-p

A co do języka to mogę Wam powiedziec jak jest u mojej siostry w domu. Ona ma 5 letniego syna:tak: Nie ma żadnego problemu z mówieniem w domu po polsku chyba że przyprowadzi kolegę to przy tym koledze mówi po angielsku:tak: W szkole oczywiście śmiga po angielsku i czasami jak się bawi to sam do siebie mówi po angielsku:tak: No i niestety czasami gubi polski słowa i zastępuje je angielskimi. No ale każdemu czasami zdarzy się zapomniec słowa:tak:
 
Do góry