• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
A o 17 idziemy do R brata na browarka
Alcooliques28.gif
uuuu..tego nie bede komentowala wstawie tylko odpowiedni obrazek: oto nasza Jutrzenka a moja siostra dzis po tym browarku
Alcooliques18.gif
Invision-Board-France-557.gif

witajcie ciotki klotki
Smiley-IPB-283.gif

kurcze nie bede tyle pisala co moja siostra...ale zgadzam sie z nią i podpisuje sie pod tym co napiasala
Accord01.gif

Milej soboty!!! korzystajcie z wiosny
Temps05.gif

ps. my juz po spacerku,Mufinek śpi
Smiley-IPB-98.gif

Smiley-IPB-106.gif
Smiley-IPB-247.gif
Invision-Board-France-491.gif
 
uuuu..tego nie bede komentowala wstawie tylko odpowiedni obrazek: oto nasza Jutrzenka a moja siostra dzis po tym browarku
Alcooliques18.gif
Invision-Board-France-557.gif

kurcze nie bede tyle pisala co moja siostra...ale zgadzam sie z nią i podpisuje sie pod tym co napiasala
Accord01.gif

hehe, zaimponowalam Ci ta wypowiedzia :-D:-D:-D

Zabawki pozbierane, jest roznica co!!!!!!!! (ps nie patrzcie na wiszace kable i brak kontaktow bo jestesmy na etapie kupowania mebla jakiego do salonu plus do tego R juz 2 tyg ne ma czasu kupic odpowiednich kontaktow antenowych ;-);-):-):-)). Fotka przed i po​
 
hej:-)
ale naskrobałyście:szok::szok::szok: a ja miałam dziś nie zaglądać bo mam dużo roboty, ale nie mogłam się powstrzymać:tak::tak:
posprzątałam już pół domu jeszcze pół mi zostało, mały śpi duży też się pospał:-D:-D:-D
u mnie też słoneczko ale za ciepło nie jest:no:
elcia- dałaś mi do myślenia z tym uszkami, bo mój Łukasz ostatnie dwa dni cały czas się ciągnie za uszy , czy to możliwe żeby go bolały:sorry2: mam nadzieje że nie:sorry2:

buziaczki dla wszystkich idę pracować
LaverLeLinge.gif
Laver02.gif
Depoussierer.gif


PasserAspirateur.gif


edit: Ola śliczne masz dzieciaczki, miałam mówić że młodziutko wyglądasz a ty jesteś całkiem młodziutka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jutrzenka;-)Ja chcialam tak miec rok po roku a nie ja mam sąsiadke ktorej corka ma 16 lat i dopiero teraz braciszek jej sie urodził i jak to wygląda:-)tak jakos dziwnie
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry