Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
A o 17 idziemy do R brata na browarka![]()
uuuu..tego nie bede komentowala wstawie tylko odpowiedni obrazek: oto nasza Jutrzenka a moja siostra dzis po tym browarku
![]()
kurcze nie bede tyle pisala co moja siostra...ale zgadzam sie z nią i podpisuje sie pod tym co napiasala![]()


OOoOo jak tam czyysciutko:-)Jutrzenka spisalas sie na medal
![]()


.

a ja miałam dziś nie zaglądać bo mam dużo roboty, ale nie mogłam się powstrzymać





mam nadzieje że nie
Bartek skoczny w czerwcu 2 latka a Natahlien skonczył 6 miesięczy a czem,u pytasz?:-)

.