Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Ech szkoda gadać, jak mam się użerać z marudą u znajomych to wolę się w domu poużerać;-)
Przynajmniej o tej 22-23 będę w końcu miała czas dla siebie, a na imprezie by szalał najdłużej ze wszystkich.
Ważne, że w końcu wyskakuje z inicjatywą, żeby cokolwiek samodzielnie robić:-)
jaką masz aktualnie???kaszke
???Taka fajniutka ta Julcia:-)U mnie tak samo kaskzi uwielbiają obydwoje
tylko nie wiem bo kupiłam Bartusiowi tą wieloowocowa po 9 mies ona a mlodemu kupilam po 4 a moge dac Nahalienowi tą po 9???
czy jeszcze poczekac??
-więc może już będzie dobrze???


nie jest wtedy tak słodko mdła ;-)
ryżowych nie kupuję bo ją zapychają. najlepsze dla niej są wielozbożowe


Chyba ze nie ma wrażliwego brzuszka to możesz spróbować. 