• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
własnie ja to ignoruje a T przyjezdza z pracy i psuje moja prace bo on odrazu ja na rece albo odrazu do niej leci a ona wtedy coraz bardziej sie denerwuje oj chyba bede musiała mu dzisiaj wpi...ol spuscic w dyby i do lochu jak to mówi Paula hihihihi
 
ja tak próbuję robić jak Łukaszowi zdarzy się histeria, ale jak on tylko zapłacze to moja mam albo tato lecą bo myślą że się krzywda dziecku dzieje:no::no::no::crazy:

no dobra ja znikam idę spać, mam nadzieję że przetrwam tę noc czego i wam życzę z całego serca:tak::tak::tak:
 
Ela dobrze gadasz!!! :-D:-D:-D:-D Może się sprawdzi :-p:-p:-D:-D:-D

Idę bo męż wraca...

Cmokam was Kochane Grudniówki, paaaaaaaaaaaaa....

Kolorowych snów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-):-):-):-)
 
Asia-mnie się nie chce!!!-bara bara....:-D:-D:-D
co do temp.to mierzę mu w pupie i odejmuje te 5 kresek.:tak: dlatego w pupie bo z pod pachy sobie wyciąga a ja nie chcę z nim walczyć-a ten term.do uszka co mamy -to on jakiś szalony jest!!!-co chwila pokazuje coś innego!!!

Elcia-dzięki bardzo!!!-zobaczę jutro jakie będzie jego zachowanie??/ i co będzie kombinował-jak mu nie przejdzie to idę w pon.do pediatry niech mu pozagląda w uszy. a coś Ty taka bojowa dla swojego chłopa-żeby takie kary przechodził??:-D:-D:szok:

Paula-Aga-dobranoc dla Was.:tak:-kolorowych...no i jak poszłyście robić kizi-mizi to miłych wrażeń ....:szok::-D:-D:-D:-D:-D

młody zasnął-przy cycu odłożyłam go do łóżeczka-zobaczymy do której pośpi???
 
u nas tez sie bunty pojawiaja jak nie pozwalam czegos albo jak np zamkne zamrazalke albo jakies drzwi to zaraz placz i wiszenie na nodze :crazy:, ale trudno niech beczy
Dzis byl bek jak wyciagal garnki z szafki i zaczal je rzucac po calej kuchni a ja powiedzial przestan i nie wolno, byl mega placz ale my staramy sie wtedy odwrocic jego uwage i jakos jest
 
reklama
Kasiamaj, mi też się nie chce:-):-)Poza tym nie ma jak, bo @. Ja już jakiś czas temu kupiłam właśnie taki termometr do ucha i czoła i jestem bardzo zadowolona. Nie szaleje i pokazuje zawsze dobrze:tak:
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry