kasiamaj
mama 2007/2010
u nas ryk i szał jest np.jak mu nie chcę dac cycocha-oj wtedy to on ma nerwa-jak mówię nie ma.....
Asia-
-no nasz termometr.mamy brown-a jakiś dziwny jest!!!!
ale mnie naszlo na pomidorówkę!!!!!!!!!!!!!!!!!-jejku!!!!!
EDIT
-no idę.....mąż mnie z kompa wywalił
-mówi że teraz jego kolej....bo ja tyle siedziałam....
buuuuuuu!!!
no nic idę bo mnie jeszcze jutro nie wpuści i co wtedy.... dobrej nocki kochane-do jutra.
Asia-
-no nasz termometr.mamy brown-a jakiś dziwny jest!!!!ale mnie naszlo na pomidorówkę!!!!!!!!!!!!!!!!!-jejku!!!!!
EDIT
-no idę.....mąż mnie z kompa wywalił
no nic idę bo mnie jeszcze jutro nie wpuści i co wtedy.... dobrej nocki kochane-do jutra.
Ostatnia edycja:
a i jeszcze jedno mój Nathalien ma niecale 7 mies moge dac mu odrobinke kaszki po 9 mies??:-)
ostatnio też mnie tak dziabnęła, że mi się palec tydzień goił - uwaliła mnie między skórę a paznokieć na tym łączeniu! od tamtej pory dziąsła smaruje jej mąż 
jestem bardzozłamatka :-) musimy przetrwać! :-)
bardzo lubi miete;]dzieki temu wcale mi nie choruje wiec uwierzcie mi na slowo ze wasze dziecko mając 3 lata jak najbardziej powiinoo pic mleko z butelki