joanna30055
mama Ksawka 07
iza 

nie jeszcze nie uciekam


nie jeszcze nie uciekam
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij


nie jeszcze nie uciekam

, pierd... elktrownia nas do szalu doprowadza, nie mozemy sie z nimi dogadac, jakis tluki 
, 2 m-ce nieplace bo nadplacilam przez poprzedni okres a oni mi teraz dowalili rachnunki 350 za m-c 

, ostatni raz , jeszcze teraz to zaplacuimy i zobaczymy co zrobia a potem to R mowi ze walnie 2 piwa i pojdzie tam taka afere zrobili ze tylko dym bedzie szedl 


. Skandal jakis 2 osoby w domu i arowki energooszczedne, sprzt glownie klasy A i za co 300 sie pytam miesiacznie 





, 3 lata temu zaplacilam za przylacze i ciagle go nie mam 

, R wozi takie duze butle i jedna kosztuje 145 zeta a starcza na 4-5 dni i jeszcze kominkiem dopalamy 

to wychodzi ok 1000 miesiecznie za ogrzewanie 

. 




, ale nic idzie wiosna skoncza sie wydatki na gaz to odetchne 





, Ja kupilam Ajax floral fiesta o zapachu bzu :-):-), jeszcze wczorja jak wrocilismy do domu i weszlam to czulam zapach tego plynu 
, to taki plyn ogolny do mycia, smug nie mam bo mam mopa takiego duzego viledy. A tych do paneli nie kupuje bo one smierdza 
, wole takim do wszystkiego umyc. A wogole to R chodzi na bosaka i mnie wkurza bo w sobote umylam a juz wczoraj takie jakby poodciskane slady byly 

, tez czekam na zwrot i mnie krew zalewa 
, pracuje w us i juz 1,5 m-c na niego czekam 
a chcialam wozek i komode kupic 












