• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

viki ten luminal to kazala podawac tylko jak ma powyżej 39 bo to nie jest przeciwgoraczkowy tylko żyby drgawek nie miał a on juz mi wczoraj drgawek dostal i wiem mowiła że działa nassenie ale mam go podawac tylko w krytycznej sytuacji a na razie jest spokój na szczescie

wiem wiem paweł tez go dostawał w szpitalu jak mial powyzej 39 temp. a generalnie jest to lek na epilepsje:szok:...i w szpitalu od jednej z mam dowiedzialam sie ze go podaja bo mi mowili ze nic takiego nie dostaje ale pozniej na wypisie bylo wpisane ze dostał jak mial wysoką temp w celach przeciwdrgawkowych...
 
reklama
alex kurcze niedobrze, u mnie się uspokoiło tfu tfu, trzymam kciuki żeby u was też się polepszyło...
kurde nie wiem co zrobić...mam kotlrtki na obiadek i krupnik z wczoraj ale nie mam nic na drugie dla bratowej, bo jak cycem karmi to kotleta jej smażonego nie dam...dobra chyba się zwijam i zrobię szybko knedle z truskawą, dodam jeszcze, że fasolkę po bretońsku robię, ale chyba dla bratowej za wcześniie, żeby mały kolki nie miał co?? jak myślicie?? ja już nie pamiętam jak to było, wiem tylko, że bardzo długo jadłam mięso gotowane, duszone itp chyba do pół roku małego, żeby go brzunio nie bolał
 
hello!!!!
u nas też śnieg ale już topnieje bo słoneczko się przedziera i wieje wiatr:tak:
dużo zdrówka dla wszystkich chorowitków:tak:
wszystko zrobione szogun ma drzemkę a jak wstanie mykamy na chwilkę na spacerek :tak:
grzechotka nr1 jest fajna:tak:
miłego dnia!!!
 
iza- powodzenia na szczepieniu, a co do pracy- jak się z tą uporam i jako tako wyjdzie to kto wie, zależy jaki temat:sorry2: ja fasolki nie jadłam jak aż przestałam karmić, tak samo z kapustą:tak:
grzechotka- numer jeden mi się bardziej podoba:tak::tak::tak:
alex- zdrówka dla Oliwierka
jutrzenka- współczuję zimy, u mnie rano tez popadywało:angry::angry:
joanna- miłego spacerku:tak:
 
reklama
Kurczaki biedne maluchy....wspolczuje laski! zdrówka życzymy:tak:

Siostra nooo.....noooo.....:-p
Iza
Super13.gif

Ale slonce swieci....maly poszalal na spacerku, przyszlismy i zasnął....i taki slodki widok mam,no same zobaczcie jaki uroczy Mufinek:
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry