viki31
mama Damiana i Pabla:)
viki ten luminal to kazala podawac tylko jak ma powyżej 39 bo to nie jest przeciwgoraczkowy tylko żyby drgawek nie miał a on juz mi wczoraj drgawek dostal i wiem mowiła że działa nassenie ale mam go podawac tylko w krytycznej sytuacji a na razie jest spokój na szczescie
wiem wiem paweł tez go dostawał w szpitalu jak mial powyzej 39 temp. a generalnie jest to lek na epilepsje
...i w szpitalu od jednej z mam dowiedzialam sie ze go podaja bo mi mowili ze nic takiego nie dostaje ale pozniej na wypisie bylo wpisane ze dostał jak mial wysoką temp w celach przeciwdrgawkowych...

ja fasolki nie jadłam jak aż przestałam karmić, tak samo z kapustą

