• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Kata teraz w Twoim suwaczku wyświetlają się dwa zdjęcia Kingi
Langue21.gif
I powiedz mi jak to jest, że do wszystkich tak zdrobniale a do mnie sylwucha
Triste20.gif
 
reklama
Kata, he he ja wczesniej tez tak myslalam, ale teraz to sie zastanawiam, czy nie na odwrot....:-D:-D:-D No, ja w kazdym razie lubie sie w starej dobrej Polandii ubrac i zawsze z niecierpliwoscia czekam, ze znow sobie ciuchow nazwoze....:tak::tak::-)
 
pała pała :-);-) lubię przekręcać ale nie wszystko się da ;-)
no teraz widzę jedno - już zdurniałam :baffled:
pryzybelko bo zedytowałam sygnaturkę :-D sylwusia nic nie piła :-D
 
witamy sie i my dzis, nie bylo nas od rana a taka piekna pogoda dzis pyla ze szok :)

moje dziecko zjadlo dzis
Fumeur00.gif


i do tego mandarynke ze skurka i pozniej jak zwymiotowal to az szok

tylko nie pomyslcie sobie o mnie ze jestem wyrodna matka i na to pozwolilam, ale bylam u kolezanki i niby we trzy zesmy go obserwowaly ale to jest taki diabolek ze czasami to trzy pary oczu nie wystarcza, mowie wam ciezko z nim jest czasami, no ale kochany jest smieszek moj maly:rofl2::rofl2::rofl2:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry