Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
kata on to ma po mamie, bo ja nie pale ale jak mialam 2 lata to zamknelam sie w szafie wzielam zapalniczke i papierosa i chcialam zapalic, a ze nie umialam to jak mnie znalezli to zostal tylko ustnik bo..............reszte zjadlamdobra alexiejko zaufam ci
ewe wcześnie zaki zaczynaale żeby od razu jeść? ;-)




do dziś pamiętam jak się zaciągnęłam ale od tamtej pory nie miałam papierosa w ustach :-)

pryzybela do takich gagatków należał mój brat :-) z kumplem zbierali pety z ulicy i dopalali filtry po kryjomu![]()
Milych ploteczek!:-)