elcia12
Grudniowa mama Oliwii
dzien dobry babole
hihihihihihih
ja pije kawke
T szykuje sie do pracy
mała spi - pieknie przespała noc
zero pobudek jupi oby juz tak zostało
za oknem szaro i buro i wieje ze głowe moze urwac nosz kurczaki kiedy bedzie te ciepło no .......mała juz szaleje ze nie moze wyjsc na dwór wczoraj bylismy z 20 min i tylko tyle przewczoraj wcale bo cały dzien lało .. ja chcem lataaaaa
ja pije kawke
T szykuje sie do pracy
mała spi - pieknie przespała noc
za oknem szaro i buro i wieje ze głowe moze urwac nosz kurczaki kiedy bedzie te ciepło no .......mała juz szaleje ze nie moze wyjsc na dwór wczoraj bylismy z 20 min i tylko tyle przewczoraj wcale bo cały dzien lało .. ja chcem lataaaaa


-aż miło.