• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

dzien dobry babole :)hihihihihihih

ja pije kawke

T szykuje sie do pracy

mała spi - pieknie przespała noc :) zero pobudek jupi oby juz tak zostało:)

za oknem szaro i buro i wieje ze głowe moze urwac nosz kurczaki kiedy bedzie te ciepło no .......mała juz szaleje ze nie moze wyjsc na dwór wczoraj bylismy z 20 min i tylko tyle przewczoraj wcale bo cały dzien lało .. ja chcem lataaaaa
 
reklama
hihihih Grzechotka wsiadam na hmmm... na co hmmmmm..... o na miotłe i juz lece hihihihihihi
a o prezenty tez miałam pytac hihihi
a i jeszcze na dzien dziecka ale to na innym watku:)
 
ja na dzień dziecko to sie za bardzo nie wysilam dostanie jakąś kolejną piłkę i zestaw z taczka do piaskownicy i tak sie niczym nie bawi
babcie i dziadek kupią mu rowerek

gorzej mam problem z mamą nie mam pomysłu :baffled:
 
witamy się i my

u nas od rana słonko świeci i niebo bezchmurne :tak:-aż miło.
zaraz zmykamy na śniadanie
a później mam zamiar zabrać się za pierogi dla Kubusia i zapiekankę na obiad.
co tam jeszcze-hmmm...czujemy się już lepiej -znacznie lepiej!!!!

Jutrzenko-już sprawdzałam różne rzeczy-może po prostu muszę wywalić termos :baffled:
zdrówka dla Kubunia -bidulek

Elka-Elooooo :-D;-)
Grzechotko-witaj.

też nie mam pomysła na prezenty????
takie są już od wczoraj....
s2_s.gif

może coś takiego??? ma być w biedronce.
s2_s.gif


o i jeszcze fajne piżamki będą.
s6_s.gif


miłego dnia dla Was!!!!!
 
Ostatnia edycja:
kasia witaj powiedz jak ty podajesz zyrtek Kubie rozrabiasz go z czymś ???
ooo bardzo mpraktyczne i tanie ta bramka fajna i piżamki

elcia to dzień mamy a nie teściowej niech r myśli dla swojej chociaż pewnie ja będe musiała pomysleć za niego:-(;-)
 
Grzechotko-podaję mu na łyżeczce prosto do buzi 5 kropli rano i wieczorem.
też podoba mi się ta bramka-i myślę nad jej kupnem...zwłaszcza że Kuba lubi grać w piłę (no i sąsiedzi mają bramkę) a nie zawsze możemy tam wpuścić naszego szkodnika :-D:tak:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry