• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
kasiu próbowałam :tak: i w kefirze próbowałam - nic! :no: trudno, widocznie nie ma zapotrzebowania :-D

jej jaki słodki krzysiowy widok :-) docia oni tak dają po garach aż się obudzą czy go przenosisz na łóżeczko?
 
Krzysio lubi tak kłaść sie na Frodusia, czasem wlasnie zdarza mu się na nim zasnąć...no nie dziwie sie-ma miękko,cieplutko...;-)
A i pies szczęśliwy, że mały go nie meczy tylko się przytula:tak:

Kata przenosze go,przenosze:)
 
:) Kasiamaj :) co kobitko mnie tak wołasz?? hihihihi a co do spotkania to bedziemy tylko niewiem jak T bedzie pracował dzis wam wieczorkiem powiem
mała spi uffff i juz kawusie wypiłam:)
 
A jak juz sie spotkamy to gdzie???? bo juz gadałam z Kasia o tym....
Gdańsk Brzeźno....tam jest ładne molo,duzy parking....i co tam jeszcze? jest morze nawet...Ela moze byc???
 
Ostatnia edycja:
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry