• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
dla ulatwienia dodam ze jest to polityczna piosenka zakazana a joanna to Johannesburg a piosenka jest o apartheid-aparthaidzie ( chyba tak sie pisze po polskiemu )
w zyciu bym nie zgadla :))
a artysta to typowy brytyjczyk hehhe
 
joanna naprawde!!!!!!!!!
w dodatku teraz juz wiem dlaczego. poprostu wiesz czuje sie jak podzielony apartheidem Johannesburg gdy nie ma ciebie w poblizu :)) wiem ze jestem bielsza od ciebie ale czy musisz mnie dyskryminowac ??
 
normalnie az z wrazenia usunelam swojego poprzedniego posta!!
wiec wklejam ponownie dla wszystkich milosnikow JOANNY
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=9kySw1V9Xb8&feature=related"]YouTube - eddy grant give me hope joanna[/ame]
polecam bo mi Gajutek sie wyszalal i usnela w sekunde w czasie piosenki heheh
a bielsza to wiadomo :)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry