• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
hej
wpadłam tylko na chwilkę
bo żle sie czuję
i mam troche roboty
Kacha-trzymam kciuki za Madzię-i modlę sie za nią.
Paula-pogłaskano...
Jutrzenko-ciekawy ten Twój spacer.
Dotka-do jutra.

dobra kobitki uciekam
napisze cos jak wrócę z wybrzeża ;)
 
Dziewczyny wieści sprzed chwili od Ani-Mamy Madzi są okropne:szok:


"Ona umiera. Powolutku.Doktor już nie liczy, ile razyją reanimowali.Jest na maksymalnych dawkach leków, tlenu, tlenku azotu. Serce staje co chwila. Parametry spadają w oczach. Raczej nie mamy szans..."
 
hej

Kacha :-(:-(:-(:-( ach brakuje slow dla takiej tragedii :no::no:. Sa jakies wiesci???

ja tylko na chwilke, chcialam Wam powiedziec ze w Lidlu są fajne pizamki po 18 zl. Sa tez puzzle drewniane (takie te ludziki co Kata ma), i takie ksztalty do wkladania.
Ja kupilam Kubie nowy znikopis bo ten co mial to juz sie strasznie zniszczyl. Te co sa w lidlu sa takie co na kolorowe sie pisze :tak::tak:.
Jak macie Lidlu w poblizu to polecam, zobaczcie sobie na stronce
LIDL

milego dnia
 
witajcie!

o boze Kacha:-(:-(:-(..........................

Jutreznko dziekuje za info!;-)
Alex wierzę,ze rozłąka wszystko naprawi;-) i znowu bedzie pięknie i cudownie:-):-)
A w Polsce zostajesz juz na Wieklanoc???

i tyleee.....musze zbarac sie za sprzatanie....dzis przyjezdzają do nas Majoszki:-)
Ide zaraz do cukierni nakupować łakoci, zrobię jakieś przekąski,piwko się chłodzi w lodówce....nie wiem co jeszcze? a! muszę sobie włosy umyc:-D

ale piękna pogoda:-):-):-)

udanego dnia laseczki!!!:-)
ps.dziekuje za odp.w sprawie kopytek;-)
 
ciao
u nas pogody dupnej ciag dalszy na spacer nie da sie isc :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

kacha jak wiesci od malej madzi

jutrzenka u nas znikopisy tez musza byc juz dwa rozwalil, szkoda ze u nas w Lidlu teraz nie ma bo z checia bym kupila

dotka milej zabawy

uciekam zrobic sniadanie dla krolewicza
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry