dotaZ
Fanka BB :)
Alex uffffffffff.....to dobrze,ze masz
teraz u nas lateks na topie i zobaczysz wszystkie laski bedą Ci zazdrościly
;-)
Nooo Katka hej! odpoczywaj i rekasuj sie kobietko:-)
jejku lepiłam z małym ludziki z masy solnej a na gazie mialam kasze i gotowała sie ponad 2 godziny...ale spaliła
a śmierdzi w domu...łoooo matko-jak to Sylwka mówi
ale wiecie,ze garnek sie nie spalił
dostałam od tesciowej komplet garnków i skubane takie wytrzymałe
no normalnie specjalnie robione dla mnie

oooo mały zasypia.....ide sobie cos zjesc....nareczka!:-)
teraz u nas lateks na topie i zobaczysz wszystkie laski bedą Ci zazdrościly
;-)Nooo Katka hej! odpoczywaj i rekasuj sie kobietko:-)
jejku lepiłam z małym ludziki z masy solnej a na gazie mialam kasze i gotowała sie ponad 2 godziny...ale spaliła

a śmierdzi w domu...łoooo matko-jak to Sylwka mówi
ale wiecie,ze garnek sie nie spalił
dostałam od tesciowej komplet garnków i skubane takie wytrzymałe
no normalnie specjalnie robione dla mnie

oooo mały zasypia.....ide sobie cos zjesc....nareczka!:-)
)
i powiem ci, że spodziewałam się innego zakończenia ;-) warto przeczytać
Wariat!
Tutaj tego nie ma... a w Polsce nigdy nie musialam uzywac....
