• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
wiosna się zaczęła to suwaczek poszeeeedł... :rofl2:

jej jaki mam bałagan po weekendzie, stanowczo za dużo energii tracę na sprzątanie :-p
na balkonie 1 zł znalazłam :-D
 
smażę jej grzanki :-p co przychodzę z kuchni to patrzy na mnie czy to już ;-)
pewnie ugryzie dwa razy i skończy :sorry2:

na piwo?? na wózek do marketu będzie bo nigdy nie mam :-D w portfelu zawsze same papierki :-p;-):-D
 
moja na kaszkę musi mieć dzień :sorry2: już się chyba przejadła...
a grzanki to chlebek otaczany w jajku i smażony na patelni - bardzo lubi :tak:

hihi docia chyba dziesiątki :-D

ooo do fryzjera dzisiaj idę zrobić pasemka i się ściąć na taką fryzurkę:

Zobacz załącznik 227865

kolor oczywiście nie ten bo pasemka będą blond ;-)
 
reklama
ale sie pleciugi rozgadały :-D:-D:-D
Kata-zobaczymy :confused::-D daj w końcu Kini jeść -bo zaraz zamiast grzanek węgiel dostanie :-D:-p:-p
Dotka-z miłą chęcią ci podrzucę :tak:;-) -albo razem wpadniemy ja się kimnę a Ty młodego zabawisz.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry