• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
mamy kilka....:-p
rozpisalismy sobie nawet na kartce...:-D:-D:-D:tak:
i dalej nic nei wiemy :szok::-(:rofl2:

MAJA,NATALIA,ZUZANNA,AGATA,WIKTORIA,JULIA,AMELIA,EMILIA,LENKA,NINA............

niektóre śmiesznie pasują do nazwiska....:-) np.Maja-ale nam się podoba już Kuba miał być Mają :-p
chciałam Lenka-ale mój kuzyn daje swojej córce (Iwona jest w tym samym tyg.ciązy co ja)-to tak głupio takie same imiona.....

wołam Kubę (BO TAK CICHO W POKOJU SIE ZROBIŁO) -a on krzyczy NIE....!!!! NIC ROBIĘ!!! :-D:-D:-D:-D

jakaś francowata mucha nam się obudziła-siedzi gdzieś w oknie na poddaszu-w futrynie i bryczy wredna!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Czesc...:-) Dojechalam, dojechalam....:-)
U mamy fajnie, tylko leje w tym Szczecinie zupelnie jak w Anglii...:baffled:

Dota- zawsze mozesz mnie podraznic...:tak::tak::-D
Kata- te kolory Doty, to pewnie od tego ze rano juz zarzyla porcyjke endorfin.....:-D;-)
Kasia- ja stawiam na E milia....:-D:-p;-);-)brzmi prawie jak e- mail.....:-D:-D;-)A tak serio, to Lenka rzeczywiscie super! Szkoda ze juz zaklepane....:cool:
 
Kasia mysl....ciekawe co wymyslisz;-)

ooo Paula hej! jej Ty to jestes dobra zona:tak:wałowke mezowi....;-)

Katka i ja jestem bardzozłamatka....mhy;-)

kurde mewa mi narobiła na szybe....wiesniara jedna:baffled::-D pewnie Alex ją przysłała:-p

ide okno umyc:crazy:
 
reklama
kasia ładnie ładnie :tak: gdybym miała jeszcze jedną córeczkę to nosiłaby imię helenka albo hania :-)
alex to przywiozłaś deszczyk ze sobą ;-) ma się rozpogodzić :tak:
dota :-D

mykamy na spacerek...
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry