• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Dota- a wyslalam...:-p I jutro wysle druga mewe....wiec ogladaj sie 2 razy za siebie.:-p..:-p:-D;-)
Stefanka- a tak zawsze jest... piekna pogoda wszedzie tam gdzie nie ma alex.....:dry::sorry2:
Kasia- myslalam troche nad tymi imionami.... a Balbinka??:-D;-)
 
reklama
ooo alex no proszee !! opowiadaj jak tak w polsce!! :)
kurcze ja nie wiem, ciagle cos potrzebuje z IKEA ! chyba dadaja jakis uzalezniaczy do mebli hehe
hehhe a Balbina to pies moich znajomych hehe ale bardzo spokojny
 
kasia stef wiedziałam, że o czymś zapomniałam :-p
kasia na głowie :-) zdjęcie wstawię jak sobie po swojemu zrobię bo wiesz jak się od fryzjera wychodzi :rofl2: paula czy ty też modelujesz na siłę? :baffled:
 
oj alex mam te karte znizkowa ale to jeszcze gorzej bo ciagle cos w promocji hehee
a mamusi zazdroszcze ale juz niedlugo moi przyleca :)
kata dawaj nie sciemnaij!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przeciez juz sie przyzwyczailysmy to sie nie przestraszymy hehhe
 
no wiesz alex teraz potrzebuje polke do sypialni, skrzynie do salonu ( wszystko przez G ) , stolik na laptopa hehe itd itp pierodoly bez koncaaaa
a przy okazji masz super zdjecie Olivierka w podpisie :)
 
sluchaj dwie opcje
pierwsza to ze robi sie na cudo i zaraz sie pstryknie, obrobi i za godzinke pusci fotke
druga wstyd, przerazenie, kompleksy, nie pozwola jej pokazac fotki na forum
:)) heheheh
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry