Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij




. Ale sie usmialam, prosze czesciej takie rozmowki 


, jak R pojdzie na emeryture i wezmie odprawe to sie dorobimy 




fajowa
. R koszule za 40 
w Housie przeceniona ze 100 


. I kubie 4 rzeczy 
(w tym koszulke na lato za 9 zl przeceniona z 35 

, ) wiec jestem zadowolona. Na fajne ceny trafilam, o ponad polowe tansze rzeczy kupilam. To w Factory w Ursusie. Bylismy jeszcze w zlotych tarasach ale tam takie ceny ze szok, zadnych obnizek teraz nie ma wiec drogo jak cholera 



. Jedynie w SMyku wylukalam bluze dla kuby dwustronna 


z wyprzedazy jeszcze zostala 

.







nie lubię takich typowo fryzjerskich modelowań... no chyba że to jakieś wyjście lub życzenie klientki... ;-) generalnie staram się jak najbardziej naturalnie ułożyć włoski
troszkę szczotki, prostownicy i mało lakieru na co dzień ;-)
nie to żeby z oszczędności 




może uda się wymyślić coś na ten podjazd ;-)

jutrzenko ja proponuje pozytywne spojrzenie na bloto. w koncu ma przeciez szereg zastosowan w kosmetyce. moze powinnas poprostu wypic cale desperado, rozebrac sie i porzadnie wysmarowac ?? wiesz takie pojednanie, pokazanie ze masz nad owym blotem przewage moze zdzialac cuda...




Stefanka masz wyobraźnię 









to w podziekowaniu za mewe
;-)dota ty chyba zapomnialas skad pochodzisz hehehe
ale wychowałam się w miescie....