witam słonecznie :-)
zaraz śmigamy na dworek...
alex załapałam się na listę?
stefa zapomniałaś o opcji nr 3:
kata poszła spać :-):-)
jutrzenka a ten asfalt nie mógłby być tymczasowo? ;-) widocznie aż tak bardzo wam nie przeszkadza to bajorko
dota możesz poprosić o kopię, jak najbardziej

i streszczaj się babka bo jeszcze miesiąc i koniec zeznań. potem cię
jutrzenka ścignie

a co do fluidu to używam ten:
Zobacz załącznik 228367
rewelka jak dla mnie!

a ty przed kompem siedzisz?? nie na dworze?


czy już zaliczyłaś spacer? :-);-)
paula może oczy zmęczone

czasami tak mam w okularach. wiesz co pomaga? zamknij oczy i przykryj je rękoma na jakiś czas. odpoczną sobie chwilę i powinno być lepiej

często w pracy stosowałam ;-)
hej
weroniczka, ewe, magda, elcia!
pranie powiesiłam, odkurzyłam, robię się na bóstwo i idę z młodą się wietrzyć
