• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
wow dota no naprawde szczegolnie to ze Według danych z 30 czerwca 2009, miasto liczyło 8523 mieszkańców :)) imponujace jak na miasto !!
 
Ostatnia edycja:
dota ?!?! przeciez to prawda co pisze ! przeciez to nie moja wina. zreszta przeciez nie ma w tym nic zlego no chyba ze masz kompleksy.
ja mieszkam teraz w miasteczku ktore ma 14 tysiecy ludnosci i sie nie wstydze.
 
nie mam kompleksów-przez pierwsze 9 lat mieszkałam w Pile,wtedy to było miasto wojewódzkie ale niestety juz nie jest....małe misteczka maja swój urok,dlatego teraz znowu zamieszkalismy w małym miasteczku (niecałe 30 tysiecy mieszkanców;-)) a przeciez mieszkalismy w Gdansku....
;-)
 
paula na oczy polecam klarin - zwłaszcza, że nosisz okulary :tak: sama zazywam
stefa przez to, że się dopominasz zdjęcia nie będzie hehe :-)
wycinki też nie będzie :-p bo drzewko zasadzi mi tetra pak i mogę sobie wydrukować certyfikat lalala ... zresztą prawdziwą brzózkę mamy zamiar i tak sami kini posadzić :-)
dota moje miasto też niewielkie, historia lipna ale mi się tu podoba :tak: choć brak takiego prawdziwego starego miasta, które nadaje urok miasteczkom :tak: z uliczkami, kawiarenkami, starymi kamienicami, rynkiem...
 
reklama
Dzieciaczki padły mam wieczór dla siebie:)

Dziewczyny czy któraś z Was barwiła jajka wodą spod bibuły? Znalazłam taki przepis i nie wiem czy faktycznie działa. A chciałabym żeby nasze pisanki miały piękne kolory z a nie takie jak wszyscy z barwników spożywczych.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry