reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Tez sie zastanawialam czy nie kupic nowego, wiekszego lezaczka bo z tego co mam to niedlugo Marcel wyrosnie. Z tym ze tak sobei mysle ze on juz coraz mniej chce lezec taki zapiety, woli na kocu lezec z zabawkami, hmmmm. A powiedz mi Grzechotko ile taki kosztuje wogole?
 
reklama
znalazłam fajny bujaczek może któraś ma taki i może coś o nim powoiedzieć

M7930_b_1.jpg

ja tez mam podobny i jestem bardzo zadowolona...polecam

Ataata...jesli zdecydujesz sie na ten wlasnie wozek ze zdjec i chcesz miec bardzo folelik to wklejal linka do fotelika...idealnie pasuje
FOTELIK SAMOCHODOWY GRACO Z BAZą!!! (347343882) - Aukcje internetowe Allegro
 
Tylko korzystając z programów P2P, najpierw same musimy coś udostępnić w sieci. A to już jest nielegalne. Tak tylko piszę, żeby ktoś nie miał kłopotów, bo Policja liczy na informatorów. Myślę, że wśród nas nie ma takiej, ale na calym forum już tak.:rofl2:
no ja wiedzielam na pewno ze nie wolno udostepniac, nie wiedzialam co do tych programow P2P, ale np w e-mule nie musisz najpierw nic udostepniac, mozesz sciagac, tyle ze nawet jesli masz juz sciagnieta jakas czesc to ktos te czesc moze juz od ciebie sciagac
dobra dajmy sobie spokoj z tym sciaganiem na tym forum bo to nie ten temat, teraz to wszedzie trzeba uwarzac co sie pisze, mowi, czyta
 
kochane ja mam inne pytanie
czy któremuś brzdącowi pocą się stópki?
dziś mały leżał sobie na brzuniu z gołymi nóżkami i zakładając mu rajstopki na stópkach miał warstewkę potu (chyba). wyglądało to tak jakbym mu zmoczyła stópkę w wodzie.
 
kochane ja mam inne pytanie
czy któremuś brzdącowi pocą się stópki?
dziś mały leżał sobie na brzuniu z gołymi nóżkami i zakładając mu rajstopki na stópkach miał warstewkę potu (chyba). wyglądało to tak jakbym mu zmoczyła stópkę w wodzie.
mojemu malemu tez sie czasem tak pocom stupki, nawet jak ma je gole, z tego co wiem to jest niedobr witaminy D3
 
kochane ja mam inne pytanie
czy któremuś brzdącowi pocą się stópki?
dziś mały leżał sobie na brzuniu z gołymi nóżkami i zakładając mu rajstopki na stópkach miał warstewkę potu (chyba). wyglądało to tak jakbym mu zmoczyła stópkę w wodzie.
Ewa...mojemu tez czasem sie poca..ale to chyba z przegrzania, jak bede u lekarza to sie zapytam czy przypadkiem to nic zlego..
chyba, ze ktos bedzie wczesniej bo ja dopiero 29 kwietnia

Grzechotka, ja mam dokladnie taki
LEŻACZEK BUJACZEK FOTELIK FISHER PRICE DO18kg GW (345771143) - Aukcje internetowe Allegro
]a co do twojego pytania...dziecko bedzie sie bujac jak bedzie starsze..niestety nie ma tyle sily choc czasem jak sie bardzo bedzie wiercic to jest to mozliwe
 
Ja tez mam taki na baterie, tylko ze do 9kg. Jescze do niedawna to mowilam ze ten co to wymyslil to nobla powinien dostac bo wkladalam Marcela i mialam spokoj na dosc dlugo ale teraz juz troche sie tam nudzi:crazy::crazy::crazy:
 
reklama
Do góry