reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

WITAM WSZYSTKIE PANIE I PANóW
u nas znów koszmar ,wczoraj wieczorem to tak mi płakała ze myslałam ze ja sie do niej dołacze tak biedulka płakała ze potem jak juz usypiała(na rekach bo inaczej nie dało rady)to szlochała ,płakała tak ze prawie sie zanosiła:-:)-:)-:)-:)shocked2::shocked2: .Posmarowałam zabki zelem czopka w pupke i po 30 min spała ...W nocy tylko 2 razy wstawałam bo płakała i teraz godz sie mordowałysmy bo nie mogła zasnac
W dzien jest taka kochana i az tak nie marudzi mocno popłacze troszeczke i koniec a po kapieli narmalnie szok i jeszcze T cos tam burczy poucza mnie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: co mam robic wiec oddałam mu mała to az sie zanosiła u niego ,trzymał ja jak kołka a ona płakała i po 2 min zebym ja wzieła taki madry:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
niewiem czemu tak ja na wieczór te zeby dopadaja:no::no::no::no:
Stefka fajowe te krzesełka oby dwa sa super
Grzechotka a ta wanienke to chyba kasia ma tak mi sie cos wydaje a te zabawki superowe:tak::tak:
Daszka współczuje ci tego katarku u Jasia oby szybko minał
Atata kciuki zacisniete nic nie bede dzis robiła bo bede je trzymała:-D:-D:-D;-)
miłego dzionka zycze
 
reklama
o pieniendzmi szastacie :-)
to i ja poproszę :-D

Witajcie

Moja kuzynka mieszka w austii mają 7 letniego synka. OD poczatku mówili do niego tylko po polsku, bo wiedzieli że jak pójdzie do przedszkola czy do szkoły to niemiecki szybko opanuje. W tej chwili mimo że od dziecka uczony był po polsku i w domu się mówi po polsku ciężko mu się operuje naszym jezykiem. Podobnie mają moi kuzyni już dorośli, którzy się wychowali w szkocji...niby w domu cały czas po polsku a jednak ciężko im idzie rozmowa.

Biedny Jasio i ciekawe jak Pawełek ... małe biedne chorowitki.

A ja dzisiaj budzuję z moim szkraben na podłodze bo nie daje mi odejśc dalej niż metr :baffled:

Ale u nas dzisiaj wiatr się zerwał, dobrze że musieliśmy o 8 wyjść sprawy pozałatwiać, więc spacerek odhaczony ;-)


Miłego dnia !
 
a ja już jestem normalnie free na dzisiaj
domek posprzatany pranie poprasowane dziecię nakarmione szczęśliwe bawi sie grzechotką tylko mama nie wykapana i po tym sprzataniu spocona oj fuj hehhe:-D
jeszcze tyko obiadek

elcia podobno tylko pierwsze zęby tak bardzo bolą a potem już jest lepiej no w większości przypadków mam nadzieję że szybko wyjdą zęby daj jej może gryzak taki wodny zimny z lodówki moja koleżanka dawała zimne ogórki dobrze umyte twarde żeby nie moża go było ugryść no i żel dentinox jest dobry powodzenia

sylwia to mnie też wyślij kila tysiaków :-D jak już się tak rozrzucasz:laugh2:
a jeszcze co do języka to w takim przypadku co opisujesz trzeba więcej w domu po polsku mówić i poprawiać dziecko w domu oczywiście podpowiadac sł,ówka ćwiczyć pisownię polską czytanie czytać po posku wtedy dziecko rozróżni bycie w domu i język w domu i w poza nim mówię to jako lingwista
ataata trzymamy już teraz:-D
 
ach zapomniałam Sylwia kopsnij mi pare tysiaczków :tak::tak::tak::tak:
Grzechotka daje jej ta gryzaki i nic wszystko pcha do buzi i sie wkurza bo całe nie chce wejsc i ma tez smoczki gryzaki to je tak gryzie ze czasem mysle ze je zaraz zje
a zabków nie widu i nie słychu i nie wiem czy dziasełka az tak mocno napuchniete i wogóle nic juz niewiem:zawstydzona/y::-:)-(
 
Ok dziewczynki:tak: Wszystkie dostaniecie;-)
A z językiem to talk jest, że my mamy tutaj trudniej bo oprócz uczenia się z dziecmi na bieżąco tego co mają w szkole jeszcze musimy uczyc pisac i czytac po polsku:crazy: no ale jeszcze kilka lat luzu:-p
 
elcia lada moment zobaczysz je u Kuby tez tak było darł się wniebogłosy nawet na spacer sie nie dało wyjsć bo koncerty dawał musi to trochę potrwać Kubie teraz wychodzą na górze i tez jeszcze nie widac ale marudny już jest od jakiegos czasu jak zaczną się wyżynac to dopiero będzie

sylwia są jeszcze polskie szkoły gdzie ucza i po polsku i po angielsku macie szczeście bo wasze dzieci już na starcie będą dwojęzyczne a my będziemy musiały nasze zmuszac żeby się angielsiiego uczyły:-D
 
:-Dno to super
nowa kolezanka nie moze sie odnaleść
Halo Moniska jesteś????

Kurna zaraz oszaleję z tym marudą idę go uśpic chyba ciekawe czy się da położyć
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry