• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2009

Kopciuszku

Pierwsza jest najlepsza choć ten róż to tak zrobił na mnie wrażenie jakby to była nocna piżamka:P Nie mniej jednak super:)
Druga też ładna, bardzo podobną mam na wesele, tyle, że kremową:)
 
reklama
MEA w takim razie powodzonka jutro;-)no i niech wkoncu ta dzidzia pokaze co tam ma miedzy nogami:-)ale powiem ci ze ja mam przeczucie ze sie dowiesz,ze bedzie dobrze widac:tak:
A tak wogóle dziewczyny mam do was pytanko.
Przegladam allegro i sukienki na weselisko i mam dyletat,doradzcie która wy byscie wybrały?
P_I_E_K_N_O_S_C i srebro KRÓTKA roz34do50 tu38/40 (704126017) - Aukcje internetowe Allegro

A_M_A_N_D_A krótka__rozmiary 34 do 52 __tu 42/44 (705184089) - Aukcje internetowe Allegro

B_E_T_T_Y__krótka__rozmiary 34 do 52 _tu 42/44 (710921208) - Aukcje internetowe Allegro

Mi się ta 2ga podoba, ale o gustach się nie rozmawia:-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry