reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

ale co ty !! jesli sie tylko zareaguje na oksytocyne to moim zdaniem fajna sprawa ... przychodzisz na IP ... dzien dobry itd ... wypelniasz na spokojnie papierologie, badania, lozeczko na oddziale, pani polozna zaklada wenflon i sru na porodowke :) a tam grzecznie "dzien dobry na ja OCT" pani kladzie cie na wygodnym lozeczku, wpina kroplowe, podpina KTG i lezysz i czujesz jak ci wali skurczami po brzuchu ... a potem jesli zareagujesz to luz - rodzsz ... jak nie to apiac na lozko na oddziale i zaczyna sie zabawa pt "co tu zrobic co by rozkrecic akcje" :)
oj zeby to tak super wszystko wygladało:) mam nadzieje ze bedzie szybko i OKs pomoze:)choc pewnie dzieciaczki samezadecydują:):-D
 
reklama
Dodzwonilam sie do doktorka, jutro po 8 mam sie zglosic do szpitala z tym swedzeniem i krostkami, zrobia mi proby watrobowe itp, moj dzin ma w niedziele dyzur,wiec jak wyniki beda ok to do domku, ale jak bedzie zle to...rodzimy bo to niebezpieczne dla dzidzi. Zobaczymy co to bedzie..pozdrowienia
 
Dodzwonilam sie do doktorka, jutro po 8 mam sie zglosic do szpitala z tym swedzeniem i krostkami, zrobia mi proby watrobowe itp, moj dzin ma w niedziele dyzur,wiec jak wyniki beda ok to do domku, ale jak bedzie zle to...rodzimy bo to niebezpieczne dla dzidzi. Zobaczymy co to bedzie..pozdrowienia

no to smigaaj !!! i oby to nic groznego nie bylo !!
 
Dodzwonilam sie do doktorka, jutro po 8 mam sie zglosic do szpitala z tym swedzeniem i krostkami, zrobia mi proby watrobowe itp, moj dzin ma w niedziele dyzur,wiec jak wyniki beda ok to do domku, ale jak bedzie zle to...rodzimy bo to niebezpieczne dla dzidzi. Zobaczymy co to bedzie..pozdrowienia

Bardzo dobrze ze jedziesz, zawsze lepiej wszytsko 2 razy sprawdzic niz sie martwic a w szpitalu juz beda wiedziec co robić:)a moze juz wyjdziesz we dujkę:):-)
 
reklama
Do góry