reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
a ja mialam u mamy nieregularne skurcze co 5-6 min a jak sie polozylam na ktg to ciiiiisza ... ani pol skurczu !!! wstalam i jazda od poczatku !! to jest niesprawiedliwe !!!
 
Hej hej. A u mnie nic sie nie dzieje...w nocy dzis ze dwie godziny nie spalam i mi tylko twardnial brzuch rowno co 15 min ale to tylko braxtony niebolesne..w poniedziałek mam na porodowke skierowanie, moze mnie podłaczà pod oxy ? Czy bedá trzymać i czekac az sie samo rozwinie
 
No ładnie, teraz to chyba ja będę robić za dafodil, bo ja już 9 dni po terminie i nic. A Wy dziewczyny jeszcze przed i już takie niecierpliwe, to co ja biedna mam powiedziec. Zero skurczy i rozwarcia, mam nadzieje ze nie zakonczy sie takim horrorem jak u dafi
 
o Meajuz myslałam ze cie tu nie zastane, nie było mnie 2 dni i myslałam ze z wrazen i przejedzenia;-) nie bedzie juz was dziewczynki i bedziemy czekac na wiesci ze szpitala:) ja wczoraj zjadłam kawałek sledzia i miałam nieprzespana noc:)ale sledz był pyszny:)
 
dobra ja spdam do szpitala z nadzieja ze nei bede sie tyle mordowac co dafi ... ale naprawde to wydaje mi sie ze nie wczesniej jak jutro cos sie bedzie dzialo ... no chyba ze dadza mi oksy ...

allitka info dla ciebie -> dzis jest milejowa a jutro nie wiem kto ...
 
dobra ja spdam do szpitala z nadzieja ze nei bede sie tyle mordowac co dafi ... ale naprawde to wydaje mi sie ze nie wczesniej jak jutro cos sie bedzie dzialo ... no chyba ze dadza mi oksy ...

to czekamy na wiesci, mam nadzieje ze jutro zobaczysz sliczny usmiech na twarzy swojego dzidziusia:)trzymamy kciuki. zeby było łatwo i szybko:tak:
 
Witajcie kochane nim zaczne troche nadrabiac musze sie czyms pochwalic!!!
Julcia wczoraj miala tydzien i odpadł jej już pępuszek:-) jestem bardzo zdziwiona ze tak szybko sie z nim uporalysmy:-)
Za to inna sprawa mnie martwi... od wczoraj mam temp 39 stopni i nie moge jej niczym zbic. bylam dzis w szpitalu u swojego gina.. stwierdzil ze czesto w pologu kobiety po tyg dostaja samoistnej goraczki ktora moze utzrymywac sie nawet 3 dni... mam brac rutinoscorbin bo moze cos mnie chce chwycic jakis wirusik i apap lub inne pochodne na paracetamolu... dodal jeszcze zebym starala sie zbijac temp do 38.5 bo wtedy mleko jest jeszcze normalne a pozwyzej tej temp jest zbyt cieple i dzieciatko moze grymasic... zreszta przed chwila w wc zauwazylam ze sie zalalam krwia... musze znow podklad nosic..ja mam nadzieje ze wszystko po porodzie jest ok... mam dziwne schizy!!!
 
reklama
dobra ja spdam do szpitala z nadzieja ze nei bede sie tyle mordowac co dafi ... ale naprawde to wydaje mi sie ze nie wczesniej jak jutro cos sie bedzie dzialo ... no chyba ze dadza mi oksy ...

allitka info dla ciebie -> dzis jest milejowa a jutro nie wiem kto ...

No to Mea zycze powodzenia i tez mm nadzieje ze nie bedziesz sie tyle mordowac co ja!!! zycze szybkiego porodu i w miare mozliwosci bezbolesnego:-)
 
Do góry