reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

No i w koncu tu zawitalam czytam ale jakos jak napisze na zamknietym to nie mam czasu juz tu napisac.
Frankowa mama ale super okazja z ta torba a tk maxx bardzo lubilam jak mieszkalam w Anglii duzo sobie tam pokupowalam fajnych rzeczy:) a w Polsce tez jest>?:)
Ja sie na spacerowkach nie znam kompletnie zreszta jak i na wozkach nawet nie wiem jak ta moja spacerowka bedzie wygladala po zlozeniu dobra jestem ale to ta duza wiec tez chcemy na wyjazdy kupic jakas mala:)
 
reklama
Widzialam na zywo xt i quest. Oba sa fajne. Xt od xlr rozni sie tym, ze jest troszke mniejszy ( siedzisko dla dziecka jest wezsze), nie ma pokrowca na nogi dodatkowego ocieplajacego materacyka pod pupke, nie wiem jak z budka, czy jest taka bajerzasta jak w xlr czy nie, bo nie sprawdzalam. Natomiast stelaz i kolka sa takie same jak w xlr, wiec na pewno prowadzi sie rownie dobrze:). Quest fajnie wyglada, ale ma juz mniejsze kolka, a takich malenkich to ja nie chcialam.

A co do torby to jest identyczna! ma wszystkie metki itd. . Wiesz, ten tk maxx to sklep, w ktorym sprowadzaja znane marki po niskich cenach. Jak wczesniej bylam pare razy w tym sklepie to stwierdzilam, ze jest beznadziejny, bo jakies szmaty wisza, a wcale ceny nie sa niskie:), ale jak widac mozna wyhaczyc prawdziwa okazje:) Planuje tam jeszcze na jesien kupic spiworek do spania dla Franka, bo sa po 59 zl, a na prawde ladne i porzadne.

Dzieki serdeczne :tak: Na pewno zwroce uwage na ten rozmiar siedziska bo to dosyc istotne. Glupio byloby za jakis czas kupowac kolejny wozek. Maz by padl z wrazenia jak bym z tym wyskoczyla :-D

A jesli chodzi o tk maxx to nawet nie wiedzialam ze Polsce tez jest. Duzo pozytywnych rzeczy slysze na jego temat ale sama wciaz mam do niego taki stosunek jak Ty sprzed zakupu torby :tak:

związałaś mu?

Nie :-D Godzine przed wieczornym myciem lepka smaruje mu oliwka i po umyciu nie sa one taki "sypkie" tylko fajnie sie ukladaj :tak: Wyprobuj na Alusiu ;-):-)
 
reklama
Dzieki serdeczne :tak: Na pewno zwroce uwage na ten rozmiar siedziska bo to dosyc istotne. Glupio byloby za jakis czas kupowac kolejny wozek. Maz by padl z wrazenia jak bym z tym wyskoczyla :-D

A jesli chodzi o tk maxx to nawet nie wiedzialam ze Polsce tez jest. Duzo pozytywnych rzeczy slysze na jego temat ale sama wciaz mam do niego taki stosunek jak Ty sprzed zakupu torby :tak:



Nie :-D Godzine przed wieczornym myciem lepka smaruje mu oliwka i po umyciu nie sa one taki "sypkie" tylko fajnie sie ukladaj :tak: Wyprobuj na Alusiu ;-):-)

Dobry sposób :-D Tylko że Alek i tak ma tych włosów na zmiłuj się, więc nie ma co...ale dzięki :-)
 
Do góry