reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
a chyba najlepszym zajeciem jej jest spadnie z łozka bicie mnie po buzi i wyrywanie mi wlosow...

kora ile Zosia ma ząbkow! szok! :-)

no z wyrywaniem włosów (ale tylko babci, moich nie rusza) też walczymy.
A ząbków nam faktycznie obrodziło :)

Wszystkiego najlepszego dla Leah Kasi Limerick (mam nadzieję, że nas czyta). Sto lat!

Od nas też 100 lat dla Leah oraz całuski dla Danielka :)
 
my po wizycie u ortopedy ..u Gabi wszystko ok :-) co do kapci to mówi,że teoria jest jedna i nie trzeba niczego wymyślać- dopóki dziecko chodzi przy meblach czy z pomocą zwykłe skarpety z abs-em :tak: jak zacznie chodzić samodzielnie zakładamy kapcie, bez żadnych usztywnień z miekką podeszwą :tak:
 
my po wizycie u ortopedy ..u Gabi wszystko ok :-) co do kapci to mówi,że teoria jest jedna i nie trzeba niczego wymyślać- dopóki dziecko chodzi przy meblach czy z pomocą zwykłe skarpety z abs-em :tak: jak zacznie chodzić samodzielnie zakładamy kapcie, bez żadnych usztywnień z miekką podeszwą :tak:


a aaa i potwierdził to o czym pisałyśmy ostatnio..chodzenie na bosaka ma sens jeśli chodzi się po piasku, trawie itp. a nie po twardej podłodze :tak:
 
Hej ho ... gawędziary!

Oo,oo ... Dafii hej ;)

EDIT:

Nie krępować się moją obecnością no! :)
Zalazłam, patrzę a tu teraz cisza :> Jak zaraz rykaczu mnie wezwie to się znowu rozpiszecie :D
 
Ostatnia edycja:
nadrobilam:)

trzymam kciuki za wszystkie maluchy i ammay by wyniki baradn byly dobre:)


wszystkiego najlepszego dla solenizantow:)

Daffi witaj:*

Nessi super ze tu tez sie odezwalas:)

co do pisania tu czy na zamknietym to ja pisze tu:)

a ja dzis zamowilam sobie meble ,oczywiscie wezme na raty bo nie mam kasbi by zaplacic od razu:) zamowilam wielka szafe i komode:)
 
Hej ho ... gawędziary!

Oo,oo ... Dafii hej ;)

EDIT:

Nie krępować się moją obecnością no! :)
Zalazłam, patrzę a tu teraz cisza :> Jak zaraz rykaczu mnie wezwie to się znowu rozpiszecie :D

Witaj Nessi :)
no ja wlasnie rykacza chwilowo mam cicho bo juz myslalam ze z nia oszaleje. Jeszcze zaczyna mnie ucho bolec. mysle ze dzis jeszcze ciekawsza noc sie zapowiada.
Jescze jak Julka bedzie cudowac to juz w ogole dostane na leb!

nadrobilam:)

trzymam kciuki za wszystkie maluchy i ammay by wyniki baradn byly dobre:)


wszystkiego najlepszego dla solenizantow:)

Daffi witaj:*

Nessi super ze tu tez sie odezwalas:)

co do pisania tu czy na zamknietym to ja pisze tu:)

a ja dzis zamowilam sobie meble ,oczywiscie wezme na raty bo nie mam kasbi by zaplacic od razu:) zamowilam wielka szafe i komode:)

oooooo a jakie mebelki?
 
Witaj Nessi :)
no ja wlasnie rykacza chwilowo mam cicho bo juz myslalam ze z nia oszaleje. Jeszcze zaczyna mnie ucho bolec. mysle ze dzis jeszcze ciekawsza noc sie zapowiada.
Jescze jak Julka bedzie cudowac to juz w ogole dostane na leb!



oooooo a jakie mebelki?

wielka szafe i komode:) jak przyjda za te pare tyg to wstawie fotki:)
 
reklama
Do góry