reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Powiem wam ze nie moge wstawic tego paskudnego suwaczka -chyba przez to ze jestem blondynką :-)
ale bede walczyc dalej moze mi sie w koncu uda!

Po prawej stronie masz suwaczki.com i tam po kolei robisz według wskazówek a potem wyświetla ci się kod (ten pierwszy) zaznaczasz i kopiujesz, w Ustawieniach (do góry storny) robisz edytuj sygnaturę i tam wklejasz i już:)
 
reklama
Witam się,
wczoraj mnie nie było ale mam usprawiedliwienie :-) Odcięli mi neta bo awaria była i jakiś węzeł padł!
Hej dziewczynki. Wróciłam!!! Mam teraz troszkę wolnego czasu - egzaminy pozdawane, został tylko jeden ale to za jakieś 2-3 tygdnie to mamy jeszcze czas.
Mam prośbę - napiszcie mi w jakich bucikach wasze dzieciaczki - chodzą / uczą się chodzić. Moja miała takie sandałki z Zet-polu i w nich chodziła (bo ona dopiero stawia samodzielnie pierwsze kroczki). Kupiłam wczoraj te skarpeto-kapcie :
Zobacz załącznik 306593 coś takiego, ale mała mi się chyba ze trzy razy wywróciła i to tak, że rozcięła sobie wargę i biedna się wczoraj mi zakrwawiła :(. Dlaatego pytam bo na zamkniętym wyczytałam, że takie są właśnie najlepsze i już sama nie wiem ...
Madziarena, moja ortopeda/chirurg dziecięcy bardzo neguje takie kapcie, więc Franek nie nosi choć mam w domu. Stasiek wiecznie w takich biegał, no ale on ma koślawość kolan i kto wie czy nie od chodzenia właśnie w takich kapciach.
I gratuluję zdanych egzaminów.
och nie! to mnie teraz zalamalas ;-) ale w koncu kiedys bedą sie chyba razem bawic moze jak beda miec 5 lat? :-D
Mój Stasiek ma prawie 5 lat i jak go odwiedza drugi pięciolatek to chwili spokoju nie ma, bo im tak durne pomysły do głowy wpadają, że trzeba pilnować by sobie krzywdy nie zrobili :-) Brak hamulców to zdecydowanie nic dobrego, już wolę jak się grzecznie sam bawi, no ale to chłopaki, może z dziewczynkami jest łatwiej, czego życzę :-)

Wojtusiom, Juleczce, Piotrusiowi, Martynce i Maciusiowi STO LAT i ZDRÓWKA!

Biba, wersja dla blondynek
https://www.babyboom.pl/forum/dzieci-urodzone-w-grudniu-2009-f294/jak-wkleic-suwaczek-info-26923/
(A propos, niejedna z nas z tej wersji korzystała)
 
Ostatnia edycja:
Czes Sliczną masz córeczka:)
Mamo stacha tak tak...moze gdzies istnieja spokojne dziewczynki:):) Hania z koleżankami to tak jak twój Staś z kolegami:)
 
oj dziewczyny zalamujecie mnie. Czy ja już nigdy w spokoju nie pogadam z kolezankami? ;-) Może jak będą mieć 10 lat? :-D

cze no słodką masz córeczkę i jakie ma już długie włoski, szkoda tylko że takie małe zdjęcie ;-)
 
Witam się,
oj jaka jestem niewyspana. Późno się położyłam - moja wina - ale też zauważyłam, że potrzebuję ostatnio więcej snu, jak miś w zimie :-) A, zapomniałam się wczoraj pochwalić, że po długiej nauce Franek w końcu przybija piątkę. No słudziutkie to jest, i ta jego radość, że robi to o co prosimy :-)
Biba, fajny suwaczek :-)

Sto lat dla Amelki, Mai, Szymka, Janka i Krystianka :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry