reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

No ona ma wszytskie wiazane.. wiec pomyslalam ze moze wiazanie ja drazni i jedna na probe kupilam niewiazana ale jest jkeszcze gorzej.
moge pokazac jak czapki z wiazaniami wygladaja.. porozrywane wszedzie sa te wiazania....
 
reklama
Moja tez ściąga ale zazwyczaj tylko jak wracamy ze złobka to w autobusie.Chyba jest jej gorąco albo poprostu nie lubi czapek;)
Spróbuj może cieńszą czapkę juz sama nie wiem.
 
:):) Moja lepsza połowa błysnął i na jesieni kupił dzidzi kominiarę:) Tego nie mogła ogarąc;) ale reszta - wiązane kupne czy robione przez matuś ( jak se zrobiłam to sama se powinnam nosic;) )- osz jaka katorga- trzeba jakoś zrzucic;) Dotąd kombinuje aż ściągnie ( a przyklejanych jeszcze nie robią- chyba szkoda;) )
A kaszel to meczy Małgonię głownie wieczorkiem i w nocy. Po tym lutowym zapaleniu krtani tak zostało. Smarowałam ją na noc i nic nie pomaga...ręce opadają ... a niunia się meczy...
 
moj ma teraz katarek,zarazil sie ode mnie .....i wlasnie obudzil sie i zwymiotowal... ehhhhh a mnie gardlo boli i boje sie czy przypadkiem jego tez nie boli:( sle do lekarza z nim nie ppojde bo cos jeszcze zlapie,najwyzej jutro zamowie wizyte domowa jak bedie zle.
 
hej dziewczęta:) czy Wasze maleństwa śpią na poduszce już??? bo moja cały czas na płaskim i na dodatek jeszcze nie spała w swoim łóżeczku ani razu, śpi ze mną,,,jakoś nie mogę jej wyekspediowac do jej pokoju, mam z tym problem:))
 
hej dziewczęta:) czy Wasze maleństwa śpią na poduszce już??? bo moja cały czas na płaskim i na dodatek jeszcze nie spała w swoim łóżeczku ani razu, śpi ze mną,,,jakoś nie mogę jej wyekspediowac do jej pokoju, mam z tym problem:))

moj od kiedy skonczyl rok spi na poduszcze,wczesniej to sporadycznie przy kaarkach a od roku caly czas:-) ale on tak sie kreci ze zazwyczaj spi tam gdzie ma nogi:-D
 
Hidi moje brzdące jeszcze nie śpią na poduszkach:) Za to choć w swoich łóżeczkach to w naszej sypialni:) Zbieram się na odwagę eby ich przenieść....ale jednak to duża wygoda mieć ich obok:) Hania prawie co noc budzi sie na sikanie w nocy,,pewnie z Tomkiem bedzie tak samo:(
 
reklama
fikusek moja zuźka też sie kręci bardzo, ulubiona pozycja to na brzuchu z pupą w górze i w poprzek łóżka

aga no właśnie z tym spaniem w swoim pokoju to widze problem:))
 
Do góry