reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Witajcie, niestety przez okrutny los muszę opuścić wasze grono:( w niedziele trafiłam do szpitala z delikatnym plamieniem, ze wzglęgu na tą wcześniejszą biegunkę zostawili mnie, plamienie przerodziło się w krwawienie no i niestety poronienie:(::( Trzymam kciuki za was, oby skończyło się szczęśliwie
 
reklama
Igusia, ściskam Cię mocno... tak mi przykro. Musisz się trzymać dzielnie. Nie pozostaje mi nic innego, jak powiedzieć, że będzie dobrze.
 
Witam serdecznie, dołączam do grona grudnióweczek :-) Jestem przeszczęśliwa, 7 tydzień, ale już na początku 6tyg widziałam bicie serducha :-D Termin na 4 grudnia. Mam jednak trochę obaw, ponieważ raz poroniłam. Czy spotkałyście się może z tematem tyłozgięcia macicy? Ja mam bardzo duże tyłozgięcie. Lekarz mnie dziś nastraszył, że przez to ciąża jest zagrożona, gdyż w momencie przesuwania macicy na właściwe miejsce może się coś odkleić. W necie przeczytałam jednak, że nie ma to wpływu na przebieg ciązy. Drugi lekarz był przekonany, że przez to bardzo długo musieliśmy się starać o dzidziusia, jednak był w błędzie, bo po jednym razie zaszłam. Już sama nie wiem, co mam o tym myśleć...
 
Igusia, bardzo mi przykro:-(..wspólczuję kochana, ale będzie dobrze, zobaczysz!!
A ja byłam dziś u tego mojego chirurga naczyniowego - przepisał mi Fragmin, od jutra zaczynam kłucia:-(..

A no i witam nowe mamusie:-)
 
Witam wszystkie Grudnióweczki 2011!!!
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona:-) Wg OM jestem w 6 tygodniu ciąży, potwierdzonej przez lekarza:-))) chyba jestem najstarszą mamuśką w tym gronie bo mam 32 lata. Mam już 6 letnią córcię!!! nie wiem jak u Was, ale mnie dzisiaj bardzo boli brzuch..... Macie takie objawy???? Pozdrawiam serdecznie!!!
 
reklama
Do góry