reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Igusia tak bardzo mi przykro, wiem co przezywasz, bo sama poronilam 8 miesiecy temu :( wiem, ze zadne slowa w tej chwili nie pzyniosa Ci ukojenia....ten ogromny bol nigdy nie minie i nigdy nie poznasz odpowiedzi na pytanie dlaczego ja? ale uwierz, ze z czasem coraz latwiej z tym zyc... jak bys chciala o cos zapytac to smialo pisz PW
 
reklama
Witam wszystkie Grudnióweczki 2011!!!
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona:-) Wg OM jestem w 6 tygodniu ciąży, potwierdzonej przez lekarza:-))) chyba jestem najstarszą mamuśką w tym gronie bo mam 32 lata. Mam już 6 letnią córcię!!! nie wiem jak u Was, ale mnie dzisiaj bardzo boli brzuch..... Macie takie objawy???? Pozdrawiam serdecznie!!!

popatrz ja jestem w twoim wieku i również mam 6,5 letnią córeczkę
brzuch mnie też boli :-(
 
Witam serdecznie, dołączam do grona grudnióweczek :-) Jestem przeszczęśliwa, 7 tydzień, ale już na początku 6tyg widziałam bicie serducha :-D Termin na 4 grudnia. Mam jednak trochę obaw, ponieważ raz poroniłam. Czy spotkałyście się może z tematem tyłozgięcia macicy? Ja mam bardzo duże tyłozgięcie. Lekarz mnie dziś nastraszył, że przez to ciąża jest zagrożona, gdyż w momencie przesuwania macicy na właściwe miejsce może się coś odkleić. W necie przeczytałam jednak, że nie ma to wpływu na przebieg ciązy. Drugi lekarz był przekonany, że przez to bardzo długo musieliśmy się starać o dzidziusia, jednak był w błędzie, bo po jednym razie zaszłam. Już sama nie wiem, co mam o tym myśleć...
Witaj :) Najważniejsze, żeby się cieszyć i uważać. Pewnie dostałaś Duphaston na podtrzymanie? A tak poza tym termin porodu mamy ten sam :)

Witam wszystkie Grudnióweczki 2011!!!
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona:-) Wg OM jestem w 6 tygodniu ciąży, potwierdzonej przez lekarza:-))) chyba jestem najstarszą mamuśką w tym gronie bo mam 32 lata. Mam już 6 letnią córcię!!! nie wiem jak u Was, ale mnie dzisiaj bardzo boli brzuch..... Macie takie objawy???? Pozdrawiam serdecznie!!!
Mnie brzuch pobolewał, ale głównie przez wzdęcia i gaziory, teraz juś mnie nie boli, ale nie przemęczam się, bo czasem jak coś robię to potem troszkę brzuch czuję. Nawet przez to się wstrzymałam na razie z basenem.
 
Witajcie, niestety przez okrutny los muszę opuścić wasze grono:( w niedziele trafiłam do szpitala z delikatnym plamieniem, ze wzglęgu na tą wcześniejszą biegunkę zostawili mnie, plamienie przerodziło się w krwawienie no i niestety poronienie:(::( Trzymam kciuki za was, oby skończyło się szczęśliwie

Igusia, strasznie mi przykro! tulę Cię mocno, bądź dzielna, na pewno niedługo wrócisz do nas!

Witam serdecznie, dołączam do grona grudnióweczek :-) Jestem przeszczęśliwa, 7 tydzień, ale już na początku 6tyg widziałam bicie serducha :-D Termin na 4 grudnia.

witaj i gratuluję!!! super, że widziałaś już serduszko, zazdroszczę :D ja się nie mogę doczekać mojej wizyty u gina po świętach, powinno już bić!

Witam wszystkie Grudnióweczki 2011!!!
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona:-) Wg OM jestem w 6 tygodniu ciąży, potwierdzonej przez lekarza:-))) chyba jestem najstarszą mamuśką w tym gronie bo mam 32 lata. Mam już 6 letnią córcię!!! nie wiem jak u Was, ale mnie dzisiaj bardzo boli brzuch..... Macie takie objawy???? Pozdrawiam serdecznie!!!

witaj kochana! gratuluję :-) o objawach piszemy na bieżąco, u mnie jest ból brzucha, choć był już zbyt silny i dostałam leki, które go uspokoiły, poza tym senność, ból piersi, mdłości, eh... sama radość

Biorę luteine dopochwowo 2x2 i od dziś też duphaston 2x1. Duphaston bierze się doustnie? Nie jest to napisane wyraźnie w ulotce.

Ja Duphaston biorę 2x1 doustnie i 2x1 dopochwowo Luteinę. Hmm, najlepiej zadzwoń do lekarza. Nie powiedział Ci jak masz go brać?
 
reklama
Witajcie, niestety przez okrutny los muszę opuścić wasze grono:( w niedziele trafiłam do szpitala z delikatnym plamieniem, ze wzglęgu na tą wcześniejszą biegunkę zostawili mnie, plamienie przerodziło się w krwawienie no i niestety poronienie:(::( Trzymam kciuki za was, oby skończyło się szczęśliwie
Bardzo mi przykro tulę cię i
[*] dla twojego aniołka
 
Do góry