reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

agness1 Super:) Jesteśmy dokładnie na tym samym etapie :)

nikuss No to Ci dobrze wychodzi :) Na początku też nie mogłam się odnaleźć z tym wszystkim obliczałam tu wychodziło inaczej tu inaczej, a teraz jest ok :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
czesc dziewczyny, ale się rozpisałyście hoho :-)

ja od wczoraj prawie non stop spałam, półtora dnia błogiego lenistwa ach...
witam nowe mamuśki, ale nasz szybko przybywa!

jak dziś Wasze samopoczucie?

co do płci to wszyscy mi mówią, że będę miała synka, a u mnie nadal zero przeczuć.
i odebrałam dziś wyniki badań, są ok, więc jestem zadowolona, ale nie wiem, jak ja wyczekam do teo 30 maja, nie mogę się doczekać tej wizyty!
 
Witam wszystkie grudniowe Mamusie:)

Jestem tu nowa, od dłuższego czasu czytam Wasze posty i postanowiłam podzielić się naszym szczęściem.
Nasz maluszek ma już prawie 11tygodni a termin wyznaczony mamy na 5grudnia :)
Jest to nasze pierwsze dziecko więc i stres związany z ciążą większy.
Maluszek już od 5tyg daje znać o sobie :)Miałam ogromne nudności i mogłam spać 24h na dobę. Na szczęście te objawy powoli mijają za to pojawił się dosyć uciążliwy i nieustający apetyt:) Jeśli chodzi o USG to mieliśmy robione już 4 razy (miałam plamienia co wiązało się z wizytami na izbie przyjęć) a we wtorek czeka nas już USG genetyczne. Wierzę, że wszystko będzie dobrze bo nie może być inaczej :)

Pozdrawiam wszystkie grudniowe Mamusie i bardzo cieszę się, że znalazłam tą stronę.
 
Witam nowe mamusie;-)

Mam nadzieję,że nie macie pretensji o założenie wątku o suwaczkach,ale w związku z powtarzającymi się pytaniami o suwaczki wzięłam zapożyczyłam od MM,a za jakiś czas będzie można usunąć ;-)

Ja dzisiaj miałam miły dzień,posiedziałam u kumpeli na kawce,poszłam do mamy,potem po Nicole do przedszkola,ugotowałam obiad i jak przyszedł Ł razem zjedliśmy po czym poleżeliśmy sobie troszkę w trójkę,Ł powygłupiał się z Nicole,pierwszy taki miły dzień od dawna...

Kota-behemota jak się czujesz,dzisiaj nie miałaś mam nadzieję powtórki z rozrywki takiej jak wczoraj?
 
Cześć Kobiecinki moje!
Widzę, że nie taki straszny "piątek trzynastego" jak go malują ;-)

Ale ja się niestety nie "uchowałam" przed pechem w dniu dzisiejszym.
Zwolnili mnie z pracy :sad:
 
ojej niedobrze :( myślałam,że nie można zwolnić kobiety w ciąży.Tulę

W Polsce nie można... Ale Anglia na wszystko znajdzie "haczyk" i unik... I na mnie znaleźli - "redukcję etatów" :dry: Szkoda tylko, że ja jedna jedyna wyleciałam i poza tym nikt więcej...

Scholastyka, a już miałam pisać, że warto było mówić... NIE warto jednak... :sad:
 
No i moje przeczucia sie potwierdzily stracilam mojego aniolka wczoraj na wizycie lekarz nie zobaczyl juz bijacego serduszka jak wczesniej i dzidzius obumarl 3 tyg temu powinien miec 11 tyg a zasnął w 8 tyg.Tak strasznie mi z tym zle a najgorsza jest swiadomosc ze jeszce musze chodzic 2 tyg a potem dopiero szpital.Trzymajcie sie dziewczyny i zycze wszystkim duzo zdrówka.
 
kochana wiem dokładnie co teraz czujesz, mogę jedynie wirtualnie przytulić

ps. ja do szpitala trafiłam na drugi dzien po wizycie, lekarz powiedział , ze mam dwa wyjscia czekać lub od razu iść i wybrałam to drugie ( w obu poronieniach)

[*]
 
reklama
Do góry