reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Mnie też czasem dzieci irytują ...


Jestem zmęczona ... znalazł się kupiec na samochód obejrzał go i ma dać znać .
Oby się sprzedał już się modle ?! masakra...

Jutro już też wybywam na szpital ile można czekać ?!
 
reklama
Nikuss - super, ze juz w domciu!:-)
Izi, termin mam na 30.12 lub 31.12, ale na 28.12 mam wyznaczony termin a na cc.:zawstydzona/y:
Maz wraca 23.12...:-(wiec nogi mocno zacisniete....;-)
Ciekawe ile z nas zostanie pod koniec grudnia na placu boju....:-D
U mnie dzis pranie... zmobilizowalam sie... w koncu:zawstydzona/y:
Cos dzis cichutko na bb... czyzby znowu jakas akcja miala miejsce?;-)
Freya, trzymam kciuki!:tak:
Agapa, dzieki za poswiecenie i nocny dyzur!:tak:
 
Witajcie po południu.
Ja nadal w2w1, ale nic na to nie poradzę, trzeba tylko czekać. Trochę pobolewa mnie brzuch (takie delikatne skurcze), ale zobaczymy czy coś się rozkręci.
Nerwy mi puszczaja, nie rozmawiam z nikim przez tel. bo wkurzaja mnie na maxa pyt. typu: a ty jeszcze w domu?, jak się czujesz? itp. A jak niby mam się czuć. Więc żeby nie robić komuś przykrości i czegoś niepotrzebnego nie powiedzieć to wolę nie odbierać.
 
Asko no cena wysoka ale od 9-36kg wiec na długo bardzo, a maxi cosi kupiłam za 960zł :szok:, ale lepiej powiedziec rodzinie żeby np na urodziny zamiast kolejnej lalki dorzucili sie do fotelika, ja kupiłam dla dziewczynek z kasy, która dostały na roczek.

Asko o szpitalu słyszałam, generalnie juz pisałam , że wojewódzki omijam szerokim łukiem i absolutnie nie chciałabym tutaj rodzić, mam straszne wspomniania związane z tym szpitalem i patologią ciąży.
Powinni juz dawno sprywatyzowac ten szpital i oddac w ręce normalnych zarządców a nie w ręce kolesia, który juz 3 szpitale wykończył, generalnie nasze miasto jest dośc spore a nawet izby dziecięcej już nie ma i trzeba jezdzic do Ligoty najbliżej SKANDAL !

Wizyte mam na Łubinowej w Kato-Ochojcu tam prowadze 3 ciąże i tam będe rodzić :) i nie płace ani zł za poród by była jasnosc mimo, ze to prywatny szpital to porody sa refundowane i warunki jak dla mnie rewelacja a teraz nawet mam dostać gratis salę o podwyższonym standarcie - bo jestem pierwsza w historii szpitala co rodzi 3 dziecko :p szpital będzie miał 5 lat skończone

Agapa to ja mam jeszcze lepeij do mnie wydzwaniają klientki i cha miec cos na juz teraz - mówie, że juz prawie rodze i jestem sama z dwójką dzieci a one no to nie moze Pani z kims dzieci zostawić :szok::szok::szok::szok::szok:
 
Hej:-)
Ja mam chwilę wytchnienia, bo Seba na spacerku ze starszą córcią. Dzisiaj musiał jechać do pracy na cały dzień i przyjechała teściówka..ech..była jakby jej nie było - masakra:wściekła/y::-(..
Marysia dała popis histerii przy zupie, myślałam, że wyjdę z siebie..zupa była wszędzie, tylko nie w brzuchu młodej - ech, życie..Za to Martusia przez cały dzień przespała może ze trzy godziny w sumie:szok::-(..Normalnie wymiękam..
Dziewczyny, co mają starsze dzieci - jak Wasze pociechy reagują na maleństwa? Bo moja zaczęła olewać małą, a sama wymyśla takie złośliwości, żeby tylko reagować i skupiać na niej uwagę, znaczy 100% uwagi..
Izi - ja też mam dla Marysi fotelik Recaro Young Sport (9-36kg)..daliśmy za niego coś ponad 700zł, ale jesteśmy bardzo zadowoleni z niego.
No i trzymam mocno kciuki za wszystkie nierozpakowane mamusie!!!:tak:Kochane, już bliżej, jak dalej..
 
Oj miałam wielką nadzieję, że ta moja niunia będzie chciała dzisiaj wyjść na świat, ale to w ogóle się nie zapowiada :-( Termin z USG niby na 31.12, ale przy rozwarciu 3cm, które już było końcem listopada na 100% nie urodzę w terminie, tylko wcześniej. Najbardziej obawiam się, że urodzę na samą wigilie, a tego nie chciałabym. Święta są dla mnie bardzo ważne, to jest czas, w którym spotyka się cała rodzina, są kolędy, prezenty i taka fajna atmosfera.

Odnośnie prezentów. Dzisiaj już kupiłam dla wszystkich. Zapakowane, podpisane czekają na wigilie :-)
Nawet są dwa prezenty dla Karolci;-)
DSCN4341.jpg



Ciekawa jestem co u naszej Koty......:-)
 
Ostatnia edycja:
asia_79 no własnie tak mi sie wydawalo ze kiedys juz pisalysmy ze rodzilas gdzies w k-cach, ja nie moge narzekac Kamila rodzilam tutaj i bylo wszystko ok, jedna polozna mnie raz wkurwila i jedna lekarka ktora teraz tez bede omijala, a tak poza tym bylo ok, moze dlatego ze z marszu trafilam rodzic i nie musialam tam dluzej siedziec niz to konieczne. Jakos nei usmiecha mi sie jechac gdzies dalej, ale jesli by nie daj cos .. to chyba wybiore Provite w k-cach moja lekarka tez tam pracuje wiec mysle ze nie bedzie problemu, gdyby cos. tez niby prywatny ale z dobrym skierowaniem od mojej lekarki mialam nawet prenatalne tam za darmo
a co do ceny fotelika masz racje, my i tak Kamilowi odkladamy kieszonkowe... na konto i pieniazki z chrzcin i roczku tez tam trafily, tak samo teraz na swieta czy mikolaja, bo on jednak nei rozumie tego wiec jakies drobiazgi mu wystarcza, tylko ze my planujemy mu za tą kase zrobic pokoj w nowym domku. Jedyne co moje dziecko "płaci" sobie z wlasnych oszczednosci to kursy plywania hihi :)

nikuss
gratuluję powrotu do domku:)
 
reklama
Do góry